Treść opublikowana przez blackpedro
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Panowie. Ten zestaw podejdzie do BFB? I potem wyłączenie kontrolki. https://allegro.pl/oferta/febi-lancuch-rozrzadu-audi-a3-8l1-tt-8n-1-8t-11786119841
-
Felgi 20 cali
damekA4 jakie masz parametry felg?
-
Biegi ciężko wchodzą po przestanej nocy na mrozie.
Trochę odświeżę. Podeśle ktoś fotkę lub nr części, która powoduje ciężką pracę wybieraka po mrozie? A4 B7 1.8T quattro
-
Jaki olej do skrzyni biegów multitronic w Audi A4 B8?
W piątek jestem umówiony na wymianę. Koło 1000 za wszystko
-
Jaki olej do skrzyni biegów multitronic w Audi A4 B8?
Albo u Barta we Wrześni, ale tam mam 140km, albo u kogoś poleconego w okolicy Wrocławia.
-
Jaki olej do skrzyni biegów multitronic w Audi A4 B8?
Na pewno nie.
-
Jaki olej do skrzyni biegów multitronic w Audi A4 B8?
Super. Dzięki wielkie za pomoc.
-
Jaki olej do skrzyni biegów multitronic w Audi A4 B8?
WAUZZZ8K2FA166642
-
Jaki olej do skrzyni biegów multitronic w Audi A4 B8?
Witam. Panowie, skrzynia NYM (2.0TDI 150KM 2015r) Jaki specyfikacja oleju i filtr?
-
Biały dym przy wypalaniu DPF w A4 B8 2.0TDI
Usunąłem, ale pojawił się po kilku dniach znów.
-
Biały dym przy wypalaniu DPF w A4 B8 2.0TDI
A ten błąd sondy?
-
Biały dym przy wypalaniu DPF w A4 B8 2.0TDI
-
Biały dym przy wypalaniu DPF w A4 B8 2.0TDI
Spalanie cały czas w normie. Średnie 6.4 z 2000tys km. Nic się nie dzieje. Tylko ten dym w pierwszych 3-4km regeneracji.
-
Biały dym przy wypalaniu DPF w A4 B8 2.0TDI
Wypala co 500-600km średnio. Jutro wrzucę logi
-
Biały dym przy wypalaniu DPF w A4 B8 2.0TDI
Auto 2015r 165tys nalotu, silnik 2.0 150KM z adblue. W początkowej fazie regeneracji dpf auto dymi mocno na biało. Po kilku kilometrach dymienie ustępuje. Wiecie może co może być przyczyną. Miałem kilka aut z większymi przebiegami i podobnymi silnikami po w 2014r i żaden nie dymil.
-
Wtryski BEX
Widziałem kilka aukcji z numerami od BEX ale opis ze są np. z ARX Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Wtryski BEX
Panowie. Czy te wtryski są z BEX ? http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6922623269 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Potwierdzam moduł AS wymieniony moment na BC wszystko działa. Podświetlenie wnętrza wróciło. Nie działa tylko kluczyk z pilota. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Super. Dzięki za info Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Czy moduł nr 8E0 959 433 AS można zastąpić modułem 8E0 959 433 BC ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Nie działa oświetlenie wnętrza w Audi A4 B6
Panowie odkopie trochę temat. U mnie też zgasło oświetlenie wnętrza. Bezpieczniki OK więc podejrzewam moduł. Teraz pytanie jak sprawdzić czy to na pewno moduł? VAG nie pokazuję błędów. Trzeba go wyciągnąć żeby sprawdzić numery?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Panowie. A4 z 2004r z fabrycznym Bluetooth i concertem II. Przy zmianie na RNSE po zastosowaniu adaptera pług&opłat będę musiał ciągnąć dodatkowe kable do licznika zeby fis łączył sie z navi? I przypinać piny zeby Bluetooth działał ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Nie zrozumieliśmy się. Ja pytałem o dopasowanie zestawu quattro do 2.4 v6 Avanta. Nie widziałem nigdzie skrzyni biegów do 2,4 quattro.
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
z ciekawości zacząłem tak na szybko grzebać w Etce i wychodzi że tylna rama jest taka sama tylko różni się tulejami ale czy to ma jakiś wpływ na mocowanie do nadwozia to tego nie wiem. W Etce porównywałem kilka elementów i np: 8E0804160F osłona termiczna tunelu jest taka sama jak w sedan/avant (można założyć osłonę od 1,9TDI FWD i ją przerobić ja tak zrobiłem) 8E0201060FP zbiornik jest taki sam jak w sedana/avant 1.8T 8E0521101T wał napędowy jest taki sam jak w sedan/avant ASN AVF AKE AMB AVJ 8E0511409AH stabilizator tył zalezy od grubości jest taki sam jak w sedan/avant 8E0511115(literka zależnie od kat. wagowej) sprężyna śrubowa tył taka sama jak w sedan/avant według mnie sporo części jest wspólnych lecz okazują się równiez numery indywidualne 8H0 dla cabrio lecz według mnie też za bardzo nie ma na nie co patrzeć bo np wydech od quattro cabrio który zaczyna się od 8H0 po porównaniu na zdjęciach jest taki sam jak wydech od quattro sedan/avant. Trzeba usiąść przed kompem i trochę czasu poświęcić na porównywaniu numerów z Etki w google(grafika) O takie rzeczy jak osłony czy zawieszenie i wydechy bym sie nie martwił. Najważniejsze to czy skrzynia biegów podejdzie np. z 1.8t czy 3.0. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Hej. Temat swapa na quattro w 1.8t przerabiałem na własnej skórze , ale może wiecie jak ten zabieg wyglada w 2.4 v6 ? Chyba nie znalazłem żadnej a4 b6 2.4 w quattro. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk