Treść opublikowana przez blackpedro
-
OBD pod IPhone
Może ktoś z was korzysta i może doradzić jaki obd kupic pod IPhone. Widziałem jakieś aplikacje w AppStore i zastanawiam sie czy to działa ? Widziałem jakieś wtyczki obd wifi lub Bluetooth. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
1.8t BFB 163KM zmiana wtrysków na 320ccm
Pytanie jest takie- Zmieniłem wtryski z seryjnych BFB na większe z BEX, niestety wyszło jak wyszło i prawdopodobnie nie będę mógł przez 2 tygodnie podjechać do mojego tunera, żeby zrobić korektę softu. Czy może coś niedobrego dla silnika się stać jeśli na nich będę jeździł? tzn. tylko odpalał, bo potem auto już pracuje na LPG.
-
[BRD] Końcówki wydechu po swapie ośka/quattro
Dostał wydechy z 1.9 to ma z 1.9. Proste.
-
Jakiej firmy mogą być te felgi z tego fimu ?
Coś jak Vossen vvs-cv7
-
[BRD] Końcówki wydechu po swapie ośka/quattro
Nie wiem czy widziałeś kiedyś mocowanie tłumików od spodu. Nie można ich przesunąć ani do tylu, ani do przodu. Mają swoje haki i nie da się ich inaczej przykręcić. Te wydechy są pewnie z 1.9tdi z B6 dlatego maja inne, krótsze koncówki. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
No i po 15 godzinach pracy quattro założone . Jak się ogarnę, to wrzucę timelapse z zabiegu.
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Zastanawiam się czy brak EDS po swapie może jakoś negatywnie wpłynąć na użytkowanie auta? Czy jego brak może tylko doskwierać w jakiś ekstemenalnych podjazdach czy w głębokim sniegu. Chciaż myślę, że quattro powinno sobie dać radę bez EDS.
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Dobra. Zgasło samo [emoji41] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Po swapie w B7 2.0 TDI śiwieci ESP. Nie wiecie czy wykasoenie błędów zgasi kontrolkę?
-
Grupowe zamówienie Downpipe Audi A4 B6 1.8T
Ja też byłbym chętny na DP do 1.8t.
-
Phatbox sterowniki
Może ktoś z was użytkuje w swojej Audi Phatboxa? Mam zainstalowane do ustrojstwo u siebie, ale brak mi sterowników do zainstalowania na kompie. Bez nich komp wykrywa tylko jako magazyn danych, ale nie idzie w żaden sposób przekopiować muzyki.
-
Etapy budowy i podnoszenia mocy w silniku 1.8T w Audi A4 B6/B7
Czy do 1.8t wtryski z 320cc pasują p&p czy trzeba coś jeszcze zmienić? Listwę itp? Czy można zastosować wtryski np. z octavii 180KM?
-
Avant by Michal 1.9tdi Q `S4 Body /Brembo 345/RS4-330/ led c6/ TTS/dts on Avus
Powiedz jak się jeździ na tym gwincie DTS. Np w porównaniu z zawiechą s line?
-
9cali z TT w B6
To nisko trochę. To szukam dalej Avusów
-
9cali z TT w B6
15-20mm powinno załatwić sprawę.
-
9cali z TT w B6
Ma ktoś fotkę jak B6 wygląda na takich kołach z TT. 18'' 9 cali et 52.
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
5 biegów z BFB
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Panowie jakby ktoś szukał przekładki do 1.8t to mam taki zestaw.
-
Sprzeglo 1.8t
A zakładał ktoś z was zestaw sprzęgła ze sztywnym kołem z AWX do 1.8T BFB? Jeśli całość z diesla podejdzie do 1.8t to sztywne też powinno. Pytanie tylko jak w praktyce?
-
Światła do jazdy dziennej w halogenach A4 B6
O właśnie o to mi chodziło. http://sklep.motohid.pl/pl/p/Rezystor-Mocy-25W-25-om/299 Tu jest jakiś 25W 25ohm. Nie wiem jaki dobrać. Żarówka hb3 ma 60W - tylko jak to się ma do rezystora?
-
Światła do jazdy dziennej w halogenach A4 B6
Dalej widzę nie rozumiesz o co mi chodzi. Powiem inaczej. Odpięłem halogeny od wtyczek. Co zrobić żeby nie wywalało błędu nie mając halogenów.
-
Światła do jazdy dziennej w halogenach A4 B6
Nie chodzi o to, że LEDy generują błąd tylko, generuje go brak halogenów. LEDy nie są wpęte w instalację halogenów.
-
Światła do jazdy dziennej w halogenach A4 B6
Zainastalowałem w halogenach lampy NSSC pozbywając się tym samym halogenów. Niestety teraz na liczniku wyświetla się błąd żarówek (brak halogenów). Jak poradzić sobie z tym problemem. Zostawić żarówki pod kratkami czy można wyłączyć w kompie halogeny.
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
A powiedz mi jeszcze jak sprawdzić. Po oznaczeniach skrzyń, czy przełożenie jest gdzieś wybite na obudowie?
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Zestaw z 6-stką jest z jednego auta, ale jest jeszcze możliwość zamienienia skrzyni na 5-biegów, ale już od innego A4. Teraz pytanie czy skrzynia 5bieg. zagrała by z "tyłem" (most, wał) od 6bieg. ?