Skocz do zawartości
IGNOROWANY

swap quattro z 3.0 asn do 1.8 bex b6


milosz_99

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nie moge nic znalesc na ten temat, czy caly naped most dyfer itd z kombi 3.0 ASN bedzie pasowac do b6 1.8t BEX sedan ? Tylko skrzynia biegow bylaby od 1.8t bex

Edytowane przez milosz_99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może pasować lub nie. Czy dyfer będzie miał takie same przełożenie jak skrzynia? Czy dyfer i skrzynia będą z półosiami? Czy wał będzie od kompletu że skrzynią czy z dyfrem bo to zależy od jego długości? Nie patrz na to że avant czy sedan tu nie ma różnicy.

Edytowane przez MemberA4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam okazje kupic caly zestaw od 3.0 bez skrzyni, wiec skrzynie bym kupil od 1.8t bex bo od 3.0 pewnie by nie pasowala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasowac to by pasowała bo nawet od diesla zakładają  do 1.8t. Nie wiem jakby to jeździło na skrzyni od 3.0 . Trzeba by było porównać przełożenia ze skrzynią od bex ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem bylyby dluzsze biegi, ale musialbym miec rozrusznik od 3.0 i kolo zamachowe inne ale nie od 3.0 bo ponoc od v6 sa inne(tego nie wiem na100%) i cos tam jeszcze musialbym zmienic.. ale naped mam w naprawde okazyjnej cenie do kupienia i nie wiem co robic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, milosz_99 napisał:

z tego co wiem bylyby dluzsze biegi, ale musialbym miec rozrusznik od 3.0 i kolo zamachowe inne ale nie od 3.0 bo ponoc od v6 sa inne(tego nie wiem na100%) i cos tam jeszcze musialbym zmienic..

Nie musisz zmieniać rozrusznika i koła zamachowego. Od 3.0 normalnie ci podejdzie skrzynia i najdłuższa jest chyba GJV. Jak chcesz skrzynie z bex to dowiedz się jaka skrzynia była w tym 3.0 żeby było wiadomo jaki siedzi tam dyfer i czy podpasuje pod skrzynie z bexa. Jeszcze pamiętaj że jak chcesz graty z 3.0 to wydech musisz przerobić z dwururki na jedno

Edytowane przez Miras95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.11.2018 o 17:26, Miras95 napisał:

Nie musisz zmieniać rozrusznika i koła zamachowego. Od 3.0 normalnie ci podejdzie skrzynia i najdłuższa jest chyba GJV. Jak chcesz skrzynie z bex to dowiedz się jaka skrzynia była w tym 3.0 żeby było wiadomo jaki siedzi tam dyfer i czy podpasuje pod skrzynie z bexa. Jeszcze pamiętaj że jak chcesz graty z 3.0 to wydech musisz przerobić z dwururki na jedno

a jesli zaloze caly zestaw ze skrzynia od 3.0? skrzynia bedzie pasowac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, milosz_99 napisał:

a jesli zaloze caly zestaw ze skrzynia od 3.0? skrzynia bedzie pasowac ?

będzię pasować. tam wydech jest do przerobienia i wężyki paliwa idące ce do filtra paliwa, ale

masz teraz w dziale sprzedaży cały zestaw z bexa wtedy nic nie musisz kombinować , wszystko pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...