Treść opublikowana przez Miras95
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
Bardziej mi chodziło z czego podejdą tarcze ? 356 z c7 czy coś mniejszego 350 ? Żeby się zmieściło pod felge 17
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
Tarcza z czego podejdzie ?
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
Co trzeba zmienić ? Tylko adapter ? Tarcza z b9 zostaje ?
-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Miras95 skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWAUZZZ8KXFA158899
-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Miras95 skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWAUZZZ8K2FA139599
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Poproszę jeszcze jeden WAUZZZ4BZ1N074116
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Poproszę: WAUZZZ8K2FA089285 WAUZZZ8K5EA035834 Dzięki
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
WAUZZZ8EZ1A001748
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Wauzzz8e82a216223 Głównie kod lakieru potrzebuje
-
B6 by Gwerty
Kto ci robił dekory ?
-
Cięgna wybieraka skrzyni GVD GVC
Ma ktoś może numery cięgien do wybieraka skrzyni gvd, gvc 2.0 tfsi ?
-
Sprężyny 1be do sedan quattro
Jaką masz klasę wagową albo kolory na sprężynach ?
-
Sprężarka klimatyzacji Sanden.
Te oringi grubsze co założyłeś trzymają normalnie ciśnienie? Węże rozumiem zostawiłeś swoje stare?
-
Sprężarka klimatyzacji Sanden.
Jak rozwiązałeś temat z wtyczką od zaworu ? Bo w b6 jest u góry kompresora. Przedłużałeś kabel ? Ja myślałem założyć sprężarke 5N0820803 według etki to ostatnie roczniki golfa 5 i początek golfa 6 więc można trafić młode i z małym przebiegiem tylko czy trochę inna budowa nie będzie w czymś przeszkadzać ? Jak pasek założyłeś bo podobno ma być krótszy niż oryginał ?
-
Nie działa licznik, klimatronic,radio, immo blokuje sterownik silnika
Jedynie ruszane były kable od licznika i radio wyciągałem. Komputer nie pływa, odpływy drożne. Tak błędy są z silnika bo w licznik wejść nie mogę żeby zczytać błędy. Czyli jak błędy są w zakładce silnik to znaczy że komputer nie komunikuje się z licznikiem,immo, i klimatronikiem ?
-
Nie działa licznik, klimatronic,radio, immo blokuje sterownik silnika
Witam. Mam problem z moją b6 1.8t. Auto stało tydzień czasu nie odpalane. Po tygodniu odpalam a ona odrazu gaśnie. Na liczniku świeci tylko ABS, ESP, i ręczny reszta jakby umarła. Radio tylko podświetlone przyciski, klimatronic też tylko podświetlenie i kierownica. Podłączyłem vaga i wywaliło takie błędy: -18043 - Powertrain Data Bus: Missing Message from A/C Controller P1635 -008 - Implausible signal -18107- Powertrain Data Bus Missing Message from Steering Wheel Electronics P1699-008 Implausible signal -18058 - Powertrain Data Bus: Missing Message from Instrument Cluster P1650 -004 No signal communication -17978 - Engine Start Blocked by Immobilizer Próbowałem odpalić drugim kluczykiem ale nic. Akumulator nie był rozładowany. Nie wiem czy to na coś wspólnego ale niedawno dokładałem servotronic. Tydzień jeździłem bez podłączonego sygnału prędkości. Po tygodniu go podłączyłem. Wziąłem go z zielonej kostki licznika pin 21 (wyjście sygnału prędkość). Wychodził z tamtąd kabel biało niebieski więc wpiąłem się w niego. Wszystko było dobrze jeździłem jakiś tydzień i odstawiłem auto. I teraz właśnie nie chce już odpalić. Dla pewności sprawdziłem wtyczki licznika i są dobrze. Odłączyłem przekaźnik servotronica ale też nic nie daje. Bezpieczniki w porządku. Vagiem nie mogę wejść w zakładkę licznik ani Immobilizer. Reszta zakładek działa. Poradzi ktoś co by jeszcze sprawdzić? Może być ze przez zimne noce wyszły zimne luty w liczniku i on blokuje resztę urządzeń ?
-
Kierownica nie wraca do pozycji 0
Ja od wymiany wahaczy od regum przejechałem ok 20 tys km i dalej nie wraca kiera a w międzyczasie wpadła pompa 130 i servotronic. Na parkingu jak bym skręcił maksymalnie i zaczął jechać to auto by jechało w kółko a kiera nie wróci
-
Montaż aktywnego układu kierowniczego Servotronic w Audi A4 B6/B7
Pamiętasz może jak się sprawował ten przekaźnik 640 ?
-
Swap skrzyni
Przejdzie normalnie. Tylko wał musisz mieć razem ze skrzynią w komplecie bo są różne długości wałów
-
Swap skrzyni
Normalnie możesz wrzucić skrzynię 6 z innego 1.9 albo 2.5 tdi
-
Bixenon A4 B6 - Adaptery, Montaż Hella Evox-R 2.0, B8 FL, Hella 3R... Bi-Led !
Co to za biled ?
-
[BEX] Dolphin Gray | E4J | 320/288mm | 222HP/335Nm | TIP+DP | 380cc | Ulter Φ90 | CLH | Auto_Gauges | 18"_RS4 | by R4xx
Mega robotę robi czarne koło przy tym lakierze
-
A4 B6 Black Avant 1.8T BFB 234km quattro
Jak ci się udało odkręcić tę śrubkę sterownika na samym dole z prawej strony ? Ja próbowałem wczoraj ale żadnym kluczem nie mogłem dojść, albo za krótki albo za długi
-
Olej do skrzyni GJW
Ravenol MTF2 75W80 wlej
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Mógłbyś zmienić na cały zestaw z 2.0 tfsi czyli skrzynia wał dyfer wybierak biegów i może półosie i założyć skrzynię gmv jak ja albo jeszcze dłuższą gve