Treść opublikowana przez Miras95
-
Skrzynia GYA Audi a4 b7
Innej skrzyni z takimi samymi przełożeniami nie ma. Musisz szukać takiej samej albo zmienić na inną z innymi przełożeniami.
-
wymiana łożyska tył a4 b6 avant quattro tył avf
Akurat dzisiaj kupowałem łożyska to płaciłem 95zł za szt firmy optimal, były też skf po 130zł szt i jakieś jeszcze po 45zł. Ja wymieniam same łożysko piastę zostawiam bo jest prosta
-
Co to za skrzynia?
tak multitronic
-
Dolnoślaskie Spotkania na drodze
Nawet nie zauważyłem wpisu Też pozdrawiam
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Ja mam avj ale dyfer jest z asn. a z końcówką K nie będzie pasować ? Bo są w okolicy takie półośki
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Witam. Potrzebuje półośki tył pod dyfer FUB. Czy jest jakiś odpowiedni numer tych półosi czy wystarczy żeby była z A4 b6 ?
-
brak hamulców 320 przód
Ja też miałem problem z wpadającym pedałem. niby było ciśnieniowo odpowietrzone ale jednak nie do końca. Odpowietrzałem więc ręcznie tył i za każdym razem wychodził mały bombel. Tak około 3 razy i pedał wrócił do normy. Przód był elegancko odpowietrzony a problemem okazał się tylko tył.
-
A4 B6 Czarna Perła by marky2552 LZ9W Projekt S-line FK Bose USA Headlights *Pompei*
Felgi na duży + oryginał czy chińczyk ?
-
Wymiana skrzyni
Będą pasować ( FPS, FTW, GBN, GFU, HFB)
-
Montaż Quattro Manual
wszystko jest napisane w temacie o swapie quattro... potrzebujesz jeszcze całe zawieszenie tył, zbiornik paliwa z pompą,osłony termiczne i wydech,mocowanie wału,pompę abs .
-
8E MaPi 1.8TQ -> LC&HL&P'n'B & K03H & 525cc & Gwint & Fmic & Pompei S5 9J & Bix & Sline & Quattro Swap & VFIZ
Twoje foty to normalnie powalają sam mógł byś stworzyć kalendarz tymi fotkami
-
8E MaPi 1.8TQ -> LC&HL&P'n'B & K03H & 525cc & Gwint & Fmic & Pompei S5 9J & Bix & Sline & Quattro Swap & VFIZ
Gdzie zamawiałeś hybryde?
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Dwunasta fotka do kalendarza
-
luz pedału sprzęgła po postoju
Ja miałem podobnie że z niczego nagle zrobił się luz na pedale jakieś 5cm. Biegi wchodziły normalnie żadnych problemów. Chciałem odpowietrzyć i wtedy zaczęły się problem. Nie dało się odpowietrzyć żadną metodą jaką znalazłem na forum. Okazało się że padła pompa sprzęgła. Poprostu nie zaciągała nowego płynu ze zbiornika.
-
Myjka cisnieniowa brak dostępu do wody
Witaj. Ja u siebie też nie mam dostępu do wody pod ciśnieniem ale mam dostęp do wody ze studni i mam beczkę 60l postawioną na wysokości 1m i do niej podłączam węża od myjki. Wcześniej miałem myjkę karcher taką małą za 200zł i jak zapewniał sprzedawca to można węża włożyć nawet do wanny z wodą i powinna sama zaciągnąć ale nie dała rady i przez to dopiero jak beczka stoi trochę wyżej to myjka chodzi. Na takie szybkie umycie auta mi spokojnie wystarczyła jedna beczka ale jak się bawiłem w detailingowe mycie to poszły 2-3. Teraz mam większą myjkę sterwins to bierze jeszcze więcej wody. Tak że jeśli nie masz dostępu do wody pod ciśnieniem to wydaje mi się najlepszym rozwiązaniem. Tylko pamiętaj o filtrze do myjki bo do beczki zawsze może wpaść jakiś syf
-
Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?
Błotnik dotarł i jest już założony. Ze spasowaniem nie było problemu,siadł prawie idealnie.Kolor też pasuje. Widać że błotnik przed malowaniem był zakonserwowany czymś od środka ale ja i tak poprawiłem jeszcze barankiem. Brałem tak jak większość osób od zderzakiwkolorze.
-
Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?
No ja zamówiłem parę dni temu i czekam aż przyjdzie to ocenie czy warto było
-
Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?
Kolego kupiłeś już błotniki? bo też chce kupić ten sam kolor
-
8E MaPi 1.8TQ -> LC&HL&P'n'B & K03H & 525cc & Gwint & Fmic & Pompei S5 9J & Bix & Sline & Quattro Swap & VFIZ
Trzecia fotka koniecznie do kalendarza
-
Audi A4 B6 Avant BEX 190PS Schwarz pakiet! DELFINGRAU MET 2xSline Gwint AP
Reduktor masz zwykły gold czy gold gt ?
-
Audi A4 B6 Avant BEX 190PS Schwarz pakiet! DELFINGRAU MET 2xSline Gwint AP
Kolego możesz wrzucić fotki jak zamontowali instalacje pod maską ?
-
Polecane opony zimowe
Mam dokładnie taką samą opinie. Polecam te oponki
-
Cisnie w zbiorniczku plynu chlodniczego
Sprawdzałeś może czy nie jest zapowietrzony i przez to nie chce się nagrzać ?
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Auto już kupiłem z takim licznikiem więc nie mam pojęcia czy był zmieniany :/ Może głupie pytanie ale co to jest dokładnie ten wsad licznika ?
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Panowie jeśli mam teraz skrzynie 5b ośka z czujnikiem prędkości i chce założyć 6b quattro bez czujnika to da rade zakodować licznik na odczyt prędkości z abs?(mam kolorowy licznik)