Jump to content
IGNORED

Centralny zamek na pilota!


jachim22
 Share

Recommended Posts

Witam chciałbym założyć pilota do centralnego zamka. Nie wiem od czego zaczac mam centralny ale nie mam pilotow. Jakie kupic piloty? Jeszcze jeden problem czy da sie dorobic kluczyk? Bo mam tylko jeden.

Link to comment
Share on other sites

 

Edited by Gregorski3
Link to comment
Share on other sites

Jaki masz numer pompki?

Proponowałbym pójść w ori rozwiązanie czyli pompka, antena i piloty

Link to comment
Share on other sites

Podpinam się pod temat. Szukam i szukam ale nie mogę znaleźć info o ORI rozwiązaniu. Mam wymienioną pompkę z oryginalnej (wymieniał poprzedni właściciel, nie wiem jaka była oryginalnie, aktualnie jest uniwersalna z oznaczeniem G do pilota i alarmu). Dorobiłem antenę z wiązki kabla antenowego jak mówili na innym forum. Niby pompka po specyfikacji obsługuje 433,92 Hz piloty. Zakupiłem więc 433 Hz bo w teorii powinny pasować. Nie działa. Mechanik sprawdzał w komputerze wszystkie sloty mam wolne dla kluczy. Nie wiem już jak mam działać z tym... Nie chce dokładanego rozwiązania - chcę mieć ori, bo uważam najlepsze. Byłem ostatnio w serwisie, sprawdzili i oryginalnie przy kupnie samochodu pierwszy właściciel nie zakupił możliwości otwierania z pilota. Więc pewnie pompka nie obsługiwała. Teraz niby obsługuje, ale jak to ruszyć? Mam piloty, mam pompkę, mam antenę. Jeśli chodzi o sam centralny z kluczyka podczas otwierania z zamka działa i centralny i szyby (otwieranie, zamykanie - wszystkie 4 w elektryce, nie daje sygnału kierunkami; ale to nie problem). Nie wiem, co mam jeszcze sprawdzić? Komputer pokładowy? Proszę o pomoc jak to rozwiązać. Serwis stwierdził, że oni tego nie zrobią, nie produkują już materiałów do tego auta i inny serwis jakiś zewnętrzny może mi za €1000 dorobić sterownik centralnego (mieszkam w NL), ale to kosmiczna kwota ! 

IMG_2102.jpeg

Link to comment
Share on other sites

A próbowałeś sparować piloty?

Jakie kodowanie ma pompka?

Link to comment
Share on other sites

Teraz zaczynaja się schody. Kupiłem dwa klucze-piloty na 433 Hz. Przy zakupie samochodu dostałem tylko jeden kluczyk - bez funkcji pilota. Dorobiłem immo (klony), dorobiłem groty i silnik odpala, nie gaśnie itd. Wszystko działa ale sparować nie mogę. Nie działa żadna instrukcja podana na jakimkolwiek forum i ta od producenta też nie działa. Mechanik sprawdził na kompie pod vagiem ze sloty są wolne. Nie rozumiem dlaczego nie chce działać. 

 

O co chodzi „jakie kodowanie ma pompka”? Chodzi o sposób parowania kluczy?

Link to comment
Share on other sites

@Fazii próbowałem już tej możliwości kodowania, jak również innych, np.:

https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2938065.html

http://www.audiklub.org/forum/viewtopic.php?f=1&t=110420

I tak samo próbowałem oryginalnej wersji od producenta według zaleceń które otrzymał pan dorabiający klucze bezpośrednio od Audi (taki poradnik). Nie działa żaden sposób. Jakie kodowanie ma pompka nie wiem dokładnie jak sprawdzić vagiem ? ?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...