Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[RS4 B7] A4 AVANT :)


Gość stempel72

Rekomendowane odpowiedzi

To dobrze :) Rozmawialismy w Arkadii pare dni temu, zapraszamy na spoty :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Szewczyka nie do końca. Mają problemy z DRC. Polecam w tej kwestii AutoViva Połczyńska 111, choć też nie do końca. W sumie to tam jest tylko jeden mech. co czai cokolwiem w tej kwestii. U Szewczyka niby też, ale sprzętu nie maja bo ponoć kosztuje AŻ 2500 PLN. czyli tyle co 1,5 amortyzatora do RS więc lekko mnie zażenowali. W pozastałych kwestiach dawali rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko, kolor malyna :kox:

takie żółte RS4 pomyka czasem przez 3miasto, bo ktos na kaszubach . ma / miał

Dokładnie widziałem w Gdyni kilkakrotnie rej. GBY....

Było takie na Kaszubach nawet nim jechałem :cwaniak1:, koleś wstawił, je w zeszłym roku na auto-handel w Gdańsku, podobno stała tam jakiś czas, bo trzymał cenę, ale wątpię, że tak długo...

Piękny samochód.... Boję się go ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GILI, czemu się boisz ??

Jeszcze pare takich wylewnych postów i dowiem się kto podrapał prawy fotel :polew:

Naogół każdy RS stoi po komisach długo bo wszyscy go chcą, ale odwagi im brak.[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2009, 23:22_________________________________________________Niebęde Wam wklejał fotek, bo są tacy co mają większą wprawę do fotografowania :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebęde Wam wklejał fotek, bo są tacy co mają większą wprawę do fotografowania :wallbash:

:naughty: dobrze że starasz się by był czysty :gwizdanie: A może naklejka klubowa na klapę? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebęde Wam wklejał fotek, bo są tacy co mają większą wprawę do fotografowania :wallbash:

Jak chcesz ladne fotki, to mozesz wpasc na spota czystym autem i malik zrobi Ci ladna sesje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale nie o to mi chodziło. Czy pseudofotografowie, którzy polują na różne auta na ulicy, a potem je umieszczają na forach itp. mogą prezentować moje auto bez mojej zgody. Tym bardziej że widać na nich bużkę właściciela, czy pasażera. i nr. rej. auta. Pytam ogólnikowo, bo wiem że nie każdemu to się podoba i poprostu mnie to wqr...a. Napisałem do jednego maila, ale bez odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz ladne fotki, to mozesz wpasc na spota czystym autem i malik zrobi Ci ladna sesje :)

I z jakąś lasencją w bikini. Chociaż autko jest tak ładne, że nie potrzebuje ozdobników by zwrócić uwagę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale nie o to mi chodziło. Czy pseudofotografowie, którzy polują na różne auta na ulicy, a potem je umieszczają na forach itp. mogą prezentować moje auto bez mojej zgody. Tym bardziej że widać na nich bużkę właściciela, czy pasażera. i nr. rej. auta. Pytam ogólnikowo, bo wiem że nie każdemu to się podoba i poprostu mnie to wqr...a. Napisałem do jednego maila, ale bez odpowiedzi.

Ciezko powiedziec... musialbys sie zapytac prawnika :cool1: i ta droga bez problemu mozna usunac takie pliki z dowolnego serwera - kontaktujac sie z jego wlascicielem.

My wrzucamy fotki aut bez ich rejestracji [sa zamaskowane].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flyer, nie odbierz tego w ten sposób, że chodzi o Wasze forum. Gdyby Oni robili w ten sposób, który preferujesz to OK, ja nie mam nic przeciwko.

Tymczasem mocno irytujące jest jak ktoś Ci staje jak krowa na ulicy i robi fotki jak by UFO zobaczył, a potem się nimi w necie rajcują. Lub wychodzisz z roboty, a tu oślepiają Cię flesze. Chyba trzeba było kupić S4 i dołożyć suszarke. Ciekawi mnie czy inni użytkownicy RS-ów też mają takie doświadczenia. Chętnie poczytam czy Was też jakieś dziwne akcje spotykają, lub może inne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu pojawił się na Audizine.com bardzo fajny post właściciela R8, który miał podobne rozterki do Ciebie :)

Bardzo polecam "What to do when seen in your R8"

http://www.audizine.com/forum/showthread.php?t=232443&highlight=cell+phone

Koleś w końcu się wyluzował. Przypomniał sobie jak w młodości przeżywał fascynacje "super autami" na ulicy i jak niemili okazywali się ich właściciele zlewając wszystkich wokół. Postawił sobie za punkt honoru, że teraz jako właściciel R8 będzie zachowywał się inaczej.

Zrozum, że jeździsz swojego rodzaju ikoną i że musisz się nią "podzielić" z innymi :naughty: Nawet tymi, którzy atakują Cię z nienacka zdjęciami robionymi z telefonów komórkowych :)

Wyluzuj :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli na zdjeciu wrzuconym gdzies na stronę, nie widać nr rejestracyjnych danego samochodu to raczej nie ma sie do czego doczepić

prawo do zdjecia ma fotograf, jesli rejestracja miała by byc widoczna to on powinien poprosić Cie o zgode

jesli nie, to moze sobie umieszczac gdzie chce i ile chce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...