Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[RS4 B7] A4 AVANT :)


Gość stempel72

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie przypomniałem jak pracowałem u dealera Fiata w Poznaniu, nie było osoby która by nie zaczepiła i nie zapytała jak tam Palio Weekend 1,4 or 1,6 jeździ i ile pali :) stare dobre czasy jak się sprzedawało 50 samochodów dziennie :)

BTW jak się kupuje RS4 to trzeba być przygotowanym na zazdrosny wzrok maniaków super samochodów i pewnych fajnych laseczek które doceniają tzw. "przewagę dzięki technice" :), sam jak widziałem w Poznaniu 2 RS4ki to miałem gęsią skórkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jak się kupuje RS4 to trzeba być przygotowanym...

szczególnie jak się kupuje ŻÓŁTE RS4 to można się spodziwać takich akcji, powinno być to wliczone prze właściciela w zakup :tongue4:

czarnego niewielu rozpozna, ot kolejne A4 z dużymi rułami i kołami :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sokolnh, też tak mi się wydawało.

Malik jestem wyluzowany, ale tego faktu nie przewidziałem. Jakoś mi to przez myśl nie przeszło. Przecież to nie Ferrari, Lambo, Kenig, czy Bentley.

Do tej pory nie wiedziałem, że są grona ludzi, którzy szczycą się tym publicznie co "upolują" :wallbash:

Vario-tech ja mam za każdym razem gęsią skórkę, gdy do niego podchodzę :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory nie wiedziałem, że są grona ludzi, którzy szczycą się tym publicznie co "upolują" :wallbash:

Eee tam. Na Pudelku jeszcze nie wylądowałeś chyba co? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrozum, że jeździsz swojego rodzaju ikoną

dobre, naprawdę niezłe :decayed:

ikoną jest B5 :tongue4: B7 to B7...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to ma za znaczenie, czy zdjęcie ma zakryte numery czy nie ?

Pytam z ciekawości, bo sam bym nigdy na to nie wpadł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to ma za znaczenie, czy zdjęcie ma zakryte numery czy nie ?

Też nie wiem, ale na tym forum mają jakąś paranoje z tym związaną :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie wiem, ale na tym forum mają jakąś paranoje z tym związaną :rolleyes:

A sam zaslaniasz :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie wiem, ale na tym forum mają jakąś paranoje z tym związaną :rolleyes:

A sam zaslaniasz :tongue4:

Po Waszych sugestiach. Chociaż nadal nie wiem w jaki sposób ktoś mógłby mi zaszkodzić znając moje numery rejestracyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po Waszych sugestiach. Chociaż nadal nie wiem w jaki sposób ktoś mógłby mi zaszkodzić znając moje numery rejestracyjne.

Wiem jaki masz wypas w aucie, jakie masz skory, navi, czy są jakieś diodki od alarmów, w profilu jest miasto gdzie mieszkasz, wystarczy opłacony pies, który sprawdzi adres na jaki zarejestrowany jest samochód. Potem już nic tylko rwać auto :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż nadal nie wiem w jaki sposób ktoś mógłby mi zaszkodzić znając moje numery rejestracyjne.

Dokładnie. Jak mają ci ukraść auto to i tak ukradną. Ale szanse że ukradną RS4, i to tak charakterystyczne, ŻÓŁTE - są bliskie zera. Kradnie się Passaty, Corolle i inne Daewoo - wszystko to co można szybko rozebrać i szybko upłynnić bez wzbudzania niczyich podejrzeń. Teraz nikt nie kradnie aut aby je rejestrować na lewo - 99% to rozbiórki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz nikt nie kradnie aut aby je rejestrować na lewo

zgadza się, auto skradzione w nocy rano jest już w częściach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza się, auto skradzione w nocy rano jest już w częściach

Ostatnio w TV wypowiadał się jakiś policjant z sekcji samochodowej, i mówił, że w dobrej dziupli auto rozbierają w 40 (słownie: czterdzieści) minut :shocked: :shocked: :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza się, auto skradzione w nocy rano jest już w częściach

Ostatnio w TV wypowiadał się jakiś policjant z sekcji samochodowej, i mówił, że w dobrej dziupli auto rozbierają w 40 (słownie: czterdzieści) minut :shocked: :shocked: :shocked:

W 40 osob chyba :polew: Pamietam jedno małe auto rozbierane do golej blachy. Zajelo to 3 panom okolo godziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie sklada, że nie dalej jak miesiąc temu rozbili u mnie w miasteczku szajkę złodziejaszków. Szefo to niemalże sąsiad. Notabene podejrzewałem go o nieudaną próbę kradzieży A6 jaką miałem wcześniej.

Jednak o czym innym chciałem napisać. Otóż specjalizowali się głównie w Golfach i Seatach i to nie na części ale własnie na sprzedaż. Przebijali nr i rejestrowali autka. Przez niespełna 2 lata ponad 100 autek. Parę osób miało niezbyt przyjemną niespodziankę po tym jak zapukali policjanci po autka, które nieświadomie nabyli.

Wydaje mi się jednak, że takiego konkretnego RS'ka to ciężko by było :)

Sorry za off.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A B7 na gnojówkę też :)

Nasza warszawska Policja twierdzi, że monitoruje całą Wawe :polew: to gdzie te skradzione auta, może na policyjnym parkingu :shocked:

Na Allegro w dziale części :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...