Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jak odpowietrzyc uklad po wymianie wtryskow 3.0 bkn

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema moze ktos napisac jak dokladnie  odpowiwetrzyc uklad po wymianie wtryskiwaczy ???? VCDS? jakies odpowietrzniki ? sruby czy co :>? bo zmienilem wtryski  odpala ale telepie nim na wszystkie strony i skacze dawka obroty i cisniene ...ale tylko na wolnych ....w czasie jazdy jest okey ale tylko puszcze pedal gazu odrazu nim wali na boki na vcds brak bledow 

Edytowane przez djzak

Opublikowano

Ja w BPW nic nie odpowietrzałem. Pierwszy rozruch ciężko - długo kręciłem kolejne idzie od strzału i pracuje jak z fabryki (PD po regeneracji w Bosch service).

Opublikowano

Ogólnie to już napewno się odpowietrzyl.

Opublikowano
2 godziny temu, djzak napisał:

siema moze ktos napisac jak dokladnie  odpowiwetrzyc uklad po wymianie wtryskiwaczy ???? VCDS? jakies odpowietrzniki ? sruby czy co :>? bo zmienilem wtryski  odpala ale telepie nim na wszystkie strony i skacze dawka obroty i cisniene ...ale tylko na wolnych ....w czasie jazdy jest okey ale tylko puszcze pedal gazu odrazu nim wali na boki na vcds brak bledow  

?? serio ? pomyśl nad logiką swojej wypowiedzi.

ECU resetowałeś ? wtryski na 100% są dobre ?

Opublikowano

PD ustawiałeś na "oko" czy suwmiarką?

Opublikowano
  • Autor

wtryski przypisane sa prawidlowo sprawdzalem kazdy ..ale znalazlem w grupie 70 -78 ze 4 cylinder ma minus 40 a nie 0.0 ...bo tak wszystkie inne maja 0.0 

Opublikowano

.

Edytowane przez Tracer39

Opublikowano
1 godzinę temu, robi4020 napisał:

PD ustawiałeś na "oko" czy suwmiarką?

To jest CR, nie PD.

Opublikowano

nie zwróciłem uwagi, że to CR (a to inna bajka).

Opublikowano
2 godziny temu, djzak napisał:

wtryski przypisane sa prawidlowo sprawdzalem kazdy ..ale znalazlem w grupie 70 -78 ze 4 cylinder ma minus 40 a nie 0.0 ...bo tak wszystkie inne maja 0.0 

wtrysków nie trzeba kodować, procedura zeruje odczyty więc coś zwaliłeś. Jeśli jesteś pewien że wszystko zrobiłeś dobrze to po prostu zresetuj ECU.

 

 

Edytowane przez marcin4x4

Opublikowano
  • Autor
W dniu 9.12.2018 o 22:43, marcin4x4 napisał:

wtrysków nie trzeba kodować, procedura zeruje odczyty więc coś zwaliłeś. Jeśli jesteś pewien że wszystko zrobiłeś dobrze to po prostu zresetuj ECU.

 

 

restet ecu polega na odlczeniu aku ? czy jakas specialna procedura w vcds ? ogolem dalem je jescze raz na maszyne i podobno mam brudne paliwo po wyczyszczeniu wtryski maja idelne parametry //mozliwe ? 

Opublikowano

wszystko jest możliwe ale teoria wysoce naciągana

procedura  VCDS, chodzi o skasowanie wyuczonych wartości, czytaj korekta +4 powinna zniknąć. 

Edytowane przez marcin4x4

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.