Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE] Zmiana turbosprężarki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, czy jest mozliwosc podlaczenia sprezarki z silnika ALH (golf IV - VTG) do silnika AGR (bora) slyszalem ze po paru modyfikacjach mozna ja podlaczyc :mysli:

pozdrawiam

Opublikowano

Witam, czy jest mozliwosc podlaczenia sprezarki z silnika ALH (golf IV - VTG) do silnika AGR (bora) slyszalem ze po paru modyfikacjach mozna ja podlaczyc :mysli:

pozdrawiam

Kolego różnice są spore, ALH jest w jednym odlewie z kolektorem, ma też inne ułożenie wylotu powietrza oraz zasilania i powrotu olejowego. Przy przeniesieniu przewodów powinno jednak się udać. Może lepiej będzie założyć ASV?

Opublikowano
  • Autor

chodzi o to ze turbina jest juz zamontowana w aucie, kwestia tylko podlaczenia zasilania, czyli jezeli podcisnienie sie podlaczy tak jak w alh powinno smigac ??

Opublikowano

jeśli będzie podłączone podciśnienie to owszem ale musisz też wymienić zaworek N75 z tego jaki masz na ten plastikowy z białą główką bo Twój jest ciśnieniowy.

Opublikowano

jeśli będzie podłączone podciśnienie to owszem ale musisz też wymienić zaworek N75 z tego jaki masz na ten plastikowy z białą główką bo Twój jest ciśnieniowy.

Nic nie musi zmieniać w układzie podciśnienia, obie turbiny są VTG i maja te same zaworki.

Opublikowano

Nic nie musi zmieniać w układzie podciśnienia, obie turbiny są VTG i maja te same zaworki.

Może lepiej będzie założyć ASV?

Spetnaz nie pisz bzdur :tongue4:

1. Silnik AGR ma turbine z westgate nie VNT więc zakładasz podciśnienie i zmieniasz oprogramowanie sterujące. Do tego zasilanie i spływ oleju oraz przeróbki downpipe w wydechu.

2.Turbiny ALH i ASV są identyczne - obie to GT1749V.

3. Jak już zakładasz VTG to spraw sobie ASZ (GT1749VA) lub coś KKK BV39- potencjał na przyszlość a cena taka jak ALH/ASZ.

Opublikowano

dzięki jaro4444 za wyręczenie,

słuchajcie go koledzy bo większość ludzisk się od Niego uczyła w takich przypadkach !!!

Opublikowano

Spetnaz nie pisz bzdur :tongue4:

1. Silnik AGR ma turbine z westgate nie VNT więc zakładasz podciśnienie i zmieniasz oprogramowanie sterujące. Do tego zasilanie i spływ oleju oraz przeróbki downpipe w wydechu.

przepraszam za wprowadzenie zamętu, wziąłem numery nie z tej specyfikacji, w przypadku turbiny ASV sugerowałem się inną (wyższą) mocą silnika.

Opublikowano
  • Autor

zmieniasz oprogramowanie sterujące. Do tego zasilanie i spływ oleju oraz przeróbki downpipe w wydechu.

jaro4444 mozesz mnie troche bardziej przyblizyc do tematu :mysli: czy mozna ten program zmienic vagiem, jezeli tak to prosze o dokladny opis jak to zrobic :hi:

pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.