Jump to content
IGNORED

[ALL] Wymiana radia na nieoryginalne


Recommended Posts

Cześć, mam w swojej B6 Concerta II, chcę go wymienić na niefabryczne, które już zakupiłem Sony DSX-A210UI, kupiłem przelotke ISO prawdopodobnie niepotrzebnie. 

Połączyłem wszystkie kable ale zostały mi dwie wtyczki wychodzące z instalacji auta, których nie mam gdzie podłączyć (Zdjęcia nr 1) , pewnie kwestia przelotki którą źle dobrałem.

Jest jeszcze kwestia anteny oraz jeszcze jednej małej wtyczki którą, nie wiem za bardzo jak podłaćżyć (wszystko na Zdjęciu nr 1) 

 

Czy ktoś może mi podesłać linka do aukcji z odpowiednią przelotką? Ponieważ grzebie i grzebie w internecie i nie wiem w końcu już jaka powinna być.

Oraz jak podłączyć Antene i te mniejszą wtyczkę ? Na zdjęciu nr 3 nowe radio.

20181214_213739.jpg

20181214_213804.jpg

20181214_213830.jpg

20181214_213857_HDR.jpg

20181214_213941_HDR.jpg

Link to comment
Share on other sites

Zamiast tracić czas na wklejanie zdjęć i pisanie tego wszystkiego, wystarczyło przejrzeć forum... gdybyś to zrobił to wiedział byś że jest już milion takich tematów i najpoerw należało by się z nimi zapoznać.

Link to comment
Share on other sites

Hmm okej, a czy jest mi ktoś w stanie powiedzieć za co odpowiadają te dwie szerokie wtyczki ze Zdjęcia numer 1 ? Czerwona i Czarna?

 

Jak we wsyzstkich przelotkach idzie znaleźć taką z wejsciem na te czerwoną tak żadna nie posiada wejścia na te czarną, więc mnie zastanawia za co odpowiada? Jedynie Moduł do A6 C5 z nawigacją ,posiada 4 wejścia i by chyba pasowało do tego ,tyle żę wtedy drugiej strony nie iwem jak podłąćzyc 

Link to comment
Share on other sites

Duza czerwona to między innymi nawigacja lub zestaw glosnomowiacy z telefonu.

Duza czarna to wyjscie liniowe na wzmacniacz, podłączenie CANow, ew zmieniarki cd itp. Masz wyjęte radio ori, jak je obejrzysz z kazdej strony, to znajdziesz naklejke z oznaczeniami od czego jest kazdy pin. Rozszyfruj co jest czym, zobacz co potrzebyjesz w nowym radiu i czytajac forum dojdziesz co trzeba zrobic.

Kupowanie kilku przejsciowek z alledrogo mija sie z celem bo nie zawsze kable w nich sa zrobione tak jak trzeba. Musisz sam we własnym zakresie przekładać jesli coś nie bedzie działało.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...