Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 3.0 ASN/AVK]Tiptronic


szogun952

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zgromadzonych, na wolnych obrotach trzęsie mi całym autem, komputer pokazał błąd na niskich obrotach w skrzyni, niżej zapodam zdjęcie, czy ktoś kiedyś miał podobny problem lub wie jak mogę temu zaradzić? Dodam jeszcze ze podczas jazdy z okolicy drążka zmiany biegów dochodzi dźwięk jakby obijającej się o coś blaszki. ?

CAEBFC94-9ADC-4D71-98AF-73C9D81F7721.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Didając gazu na Parkingu trzęsie budą jakbyś miał 7 litrowe V8 hemi na sterydach? Tak = poduszki, tylko sam jeszce nie wiem która w pierwszej kolejności, też mi trochę trzęsie na światłach (co ciekawe nie zawsze) ale na razie są ważniejsze sprawy. 

Googlowałeś błąd? Uszczelnienie w konwerterze ma dość. Wymiana/regeneracja powinna załatwić temat. Pierwsze z drugim raczej nie ma nic wspólnego, a dźwięk z wybieraka... może coś tam wpadło i gra? "Nasi" już tam byli i coś spaprali ? ?

Kiedy zauważyłeś ten błąd po raz pierwszy i ile już przejechałeś, jakieś niepokojące objawy w pracy skrzyni po za drganiem budy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.12.2018 o 02:02, owies napisał:

Didając gazu na Parkingu trzęsie budą jakbyś miał 7 litrowe V8 hemi na sterydach? Tak = poduszki, tylko sam jeszce nie wiem która w pierwszej kolejności, też mi trochę trzęsie na światłach (co ciekawe nie zawsze) ale na razie są ważniejsze sprawy. 

Googlowałeś błąd? Uszczelnienie w konwerterze ma dość. Wymiana/regeneracja powinna załatwić temat. Pierwsze z drugim raczej nie ma nic wspólnego, a dźwięk z wybieraka... może coś tam wpadło i gra? "Nasi" już tam byli i coś spaprali ? ?

Kiedy zauważyłeś ten błąd po raz pierwszy i ile już przejechałeś, jakieś niepokojące objawy w pracy skrzyni po za drganiem budy?

Na postoju ma lekkie drgania, dodając gazu te drgania ustępują.

Nie wiem czy „nasi” już tam byli żeby coś wpadli bo kupiłem to auto 1,5 m-ca temu i niedawno padła mi cewka i zaczął wyrzucać zapłon na 4 cylindrach i zaczęły się tez te drgania, wyrzucanie zapłonu zostało naprawione, natomiast w skrzyni póki co został wymieniony olej metodą dynamiczną.

w pracy skrzyni przeszkadza tylko to co jest uwzględnione w błędzie, na wymienionych obrotach ma większe drgania, w sumie to problem ten nastał nagle. Wracałem do domu autostradą i w pewnym momencie zaczęły się takie objawy.

 

EDIT

Od momentu kiedy zaczęły ukazywać się te objawy audi tez zaczęła ciężko palić, i nie mam pojęcia o co jej może chodzić. 14 stycznia ma umówiony termin w warsztatcie i mam nadzieje ze się wszystko wyjaśni.

Edytowane przez szogun952
Dopisanie informacji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Coś wiadomo? Mam ten sam błąd od czasu "regeneracji" sprzęgła i wymiany oleju z filtrem metoda statyczna przez "fachowców ". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.02.2019 o 22:54, patryk.92 napisał:

Witam. Coś wiadomo? Mam ten sam błąd od czasu "regeneracji" sprzęgła i wymiany oleju z filtrem metoda statyczna przez "fachowców ". 

U mnie po długich wizytach u mechaników wyszło ze na 3 cylindrze brak ciśnienia, teraz się tylko zastanawiam czy remontować swój czy lepiej kupić jakiś na chodzie i swapować. Może ktoś z klubowiczów doradzi co będzie bardziej opłacalne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...