Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Włącznik świateł głównych - tryb auto


jac0205

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanie odnośnie trybu AUTO w przełączniku świateł. Mam teraz fabryczny przełącznik bez tego trybu, przypadkiem na chińskim allegro znalazłem taki właśnie z AUTO. Podejrzewam, że sama przekładka nie wystarczy. Czy może jakaś aktywacja tego trybu vagiem ? Da radę to w miarę prosty sposób zrobić ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem taki włącznik, podobno działa w naszych samochodach jednak nie dostałem od nikogo w 100% potwierdzonej informacji. 

Powinien być u mnie na dniach to zdam relację czy to w ogóle działa. 

Jeżeli chodzi o aktywację vagiem to raczej nie trzeba nic kodować, cała elektronika która tym steruje siedzi w przełączniku

Kupiłem konkretnie to: 

https://pl.aliexpress.com/item/WarriorsArrow-AUTO-Reflektor-w-Przednich-Reflektor-w-Prze-cznik-Czujnik-wiat-a-Modu-Bluetooth-Upgrade-Do/32837624671.html?spm=a2g0s.12269583.0.0.202021d3rli8Yl

Ma coming home i konfiguracje z aplikacji na telefon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ja widziałem bez tego kabelka. To mi wygląda na jakiś czujnik zmierzchu ale mogę się mylić. 

Dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.12.2018 o 15:28, koziol992 napisał:

Zamówiłem taki włącznik, podobno działa w naszych samochodach jednak nie dostałem od nikogo w 100% potwierdzonej informacji. 

Powinien być u mnie na dniach to zdam relację czy to w ogóle działa. 

Jeżeli chodzi o aktywację vagiem to raczej nie trzeba nic kodować, cała elektronika która tym steruje siedzi w przełączniku

Kupiłem konkretnie to: 

https://pl.aliexpress.com/item/WarriorsArrow-AUTO-Reflektor-w-Przednich-Reflektor-w-Prze-cznik-Czujnik-wiat-a-Modu-Bluetooth-Upgrade-Do/32837624671.html?spm=a2g0s.12269583.0.0.202021d3rli8Yl

Ma coming home i konfiguracje z aplikacji na telefon

Włącznik świateł w tych modelach ma dokładnie taki sam rozmiar i rozkład pinów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmiar tak, czy piny te same to nie wiem.

producent niby nie podaje, ze działa to w a4, ale próbowałem kiedyś przełożyć włącznik z superba i golfa i działał normalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki włącznik nie będzie pasował, raz że inaczej są piny, a dwa że te ikonki są inaczej rozrysowane na włączniki od VW aniżeli w A4. Teoretycznie pasuje, ale jak włoży się włącznik w tą wnękę to kiepsko to wyglądać będzie.

Poza tym chińczyk za takie pieniądze ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Exmi napisał:

Taki włącznik nie będzie pasował, raz że inaczej są piny, a dwa że te ikonki są inaczej rozrysowane na włączniki od VW aniżeli w A4. Teoretycznie pasuje, ale jak włoży się włącznik w tą wnękę to kiepsko to wyglądać będzie.

Poza tym chińczyk za takie pieniądze ??

Rzewczywiscie, teraz zauważyłem, ze będzie przekręcony. 

Ktoś wspominał kiedyś, ze działają te przełączniki bez problemu w a4.

Dodatkowo skusił mnie fakt, ze włącznik ma clh. Nie chciałem dokładać kolejnego zewnetrznego modułu w instalacje, a trochę ich już mam tam nawkladanych ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to cudo realizuje CLH ? (co zapala)

Drugie pytanie jakie ma dopuszczalne obciążenie... Chyba, że steruje wejściami do MCE a z MCE zapalane są odpowiednie światła, ciekawe :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno masz konfigurowalne to po bluetooth czy tam wifi z telefonem i sobie ustawiasz w aplikacji co ma zapalać....

W każdym bądź razie w polówkach, skodach i innych vagach działa to całkiem dobrze.

Chyba przesyłka do mnie nie dojdzie bo już drugi miesiąc czekam na to cudo, więc pieniądze do mnie wrócą. 

Nie wiem czy zamawiać jeszcze raz czy nie... Chyba odpuszczę temat i założę zwykły moduł clh. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z modułem z CLH, wiadomo, trochę zabawy z podłączeniem, bo taki włącznik by był  teoretycznie p&p, chociaż ja i tak bym porównał od nieczego pinouty włącznikow audi/vw...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem kiedyś podpiąć włącznik z superba do b6 i działało wszystko oprócz tego, że było zielone podświetlenie. 

Więc skoro ryżowy producent zapewnia, że z superbem to hula to... ?

 

Pisałem kiedyś na grupie fb zapytanie o ten włącznik to ktoś tam niby napisał, że ma i działa... ale nie wiem na ile to pewne źródło informacji ?

Edytowane przez koziol992
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...