Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ all b5 ] chrom grill'a oraz chrom ram okien


u

Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie, chromowany grill i ramki okien bocznych, bawić się w to czy nie ? macie foto swoich bolidów w takim odzianiu ? podobnie z listwą tylną bagażnika, głównie interesuje mnie wygląd na ciemnych wozach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o grill i klapę tylną to mi się nie podoba w chromie, co do ramek okien to jak najbardziej tak ale najlepiej oryginalne (u mnie w profilu możesz zobaczyć jak auto się prezentowało z nieoryginalnymi taśmami klejonymi), nieoryginalne klejone taśmy to lipa u mnie lał się z nich klej w lecie i po ok. 7 miesiącach zaczął odchodzić chrom z listw także je zdjąłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie bawiłbym się w takie rzeczy tylko zainwestował np w lampki przednie FK i xenon lub alu 17" , ale to tylko moje zdanie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj link, bo byłem na profilu, ale nie wypatrzyłem tych oklein. przypuszczałem patrząc na allegro na ogłoszenia typu "19.99 zł / metr, super promocja, cmok w rurę gratis" ;) że to syf i nawet na się na to nie oglądam. co do grill'a to właśnie najpierw musiałbym zobaczyć dobrze jak wygląda to na ciemnym samochodzie by ewentualnie się przekonać.

kolego musti, póki co mam 16" i soczewkowe świeczki z przodu, a bolid jest czarny, więc dla kontrastu srebrne wstawki są jak najbardziej halo ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak najbardziej bawic sie w orginalne ramki do ciemnego auta...

kolega ma dwa angliki na czesci

jeden ma ramki srebrne moge zapytac ile chce za nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj link, bo byłem na profilu, ale nie wypatrzyłem tych oklein. przypuszczałem patrząc na allegro na ogłoszenia typu "19.99 zł / metr, super promocja, cmok w rurę gratis" ;) że to syf i nawet na się na to nie oglądam. co do grill'a to właśnie najpierw musiałbym zobaczyć dobrze jak wygląda to na ciemnym samochodzie by ewentualnie się przekonać.

kolego musti, póki co mam 16" i soczewkowe świeczki z przodu, a bolid jest czarny, więc dla kontrastu srebrne wstawki są jak najbardziej halo ;).

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_adp_audi_a4-t31821.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramek wokół szyb szukaj ori. Najlepiej z anglików. Chromowanie grilla i tylniej klapy odpuść sobie. Albo zostaw auto tak jak jest i idź w stronę blacka :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozbywac sie chromu a nie zakladac.. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozbywac sie chromu a nie zakladac.. :decayed:

Zależy od zboczenia :decayed::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz jest podobny temat na forum :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...