Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Szukam modelu zdalnie sterowanego


hornet

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie.

Szukam zabawki do wygłupów. Użytkowany będzie zarówno na płaskiej powierzchni jak i na piasku.

W grę wchodzi spalinówka jak i elektryk.

Może macie jakieś propozycje. Koszt jaki mogę ponieść na zabawkę to max 600 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli to twoj pierwszy modelik to polecam tamiya tt-01 lub ktoras z ewolucji tego podwozia

autko lata po piachu, asfalcie, nawet po wodzie :D

zabawa nie mala :D do 600 - 650 zlotych powinienes dorwac komplet :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli to twoj pierwszy modelik to polecam tamiya tt-01 lub ktoras z ewolucji tego podwozia

autko lata po piachu, asfalcie, nawet po wodzie :D

zabawa nie mala :D do 600 - 650 zlotych powinienes dorwac komplet :good:

tylko aby nie pomylił i nie kupił TL01 bo to szajs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady. Dzisiaj byłem w jednej galrii gdzie gość ma takie sprzęciki.

Bawiłem się http://www.allegro.pl/item569478173_super_szybki_buggy_bezszczotkowy_mocny_az_70km_h.html

Fajnie zapier......la. Rozmawiałem z nim i umówiłem się u niego w sklepie jutro. Ma jakieś spalinówki używki. Mówił że są klienci którzy przynoszą mu używki i jak są w stanie to skupuje a oni dopłacają i biorą nowe. Oczywiście on sprawdza sprzęt.

Zobaczę co jutro u niego znajdziemy w sklepie. Może się skuszę na spalinówkę. 3,5 cm3 to może nie będzie ale nawet 2,5 cm3 warto zobaczyć. Jak już będzie zakup to będzie foto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup na początek taniego używanego elektryka , zobacz jak się jeździ coś tam sobie pogrzeb a potem idz na spalinę bo to wyższa półka i kupa czasu na przygotowania i kupa czasu po jeździe na czyszczenie regulowanie i inne zabawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hornet .. zagadaj z miron78 ... on ma taka fajna spalinowke .. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczę co gość będzie miał w sklepie. Przy spalinie to masa roboty z czyszczenie i etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Hornecik - osobiście mam coś takiego ( ceny juz spadły - ja dałem 1100zł ) - jestem mega zadowolony.Nigdy nie kupiłbym modelu typowo na płaski, asfaltowy teren - prawdziwa zabawa jest w trudniejszym terenie.Pojazd jest spalinowy 4x4 - zapilata niesamowicie, ma duże możliwości - naprawdę mega zabawka - sprzedający jest 22km odemnie :wink4:

http://www.allegro.pl/item566730134_spalinowy_model_rtr_4x4_1_8_50cm_nitro2_5ccm.html

[br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 14:16_________________________________________________wcześniej miałem od nich model na akmulator - też był niezły ale prawdziwa zabawa zaczyna się z modelami spalinowymi :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Hornecik - osobiście mam coś takiego ( ceny juz spadły - ja dałem 1100zł ) - jestem mega zadowolony.Nigdy nie kupiłbym modelu typowo na płaski, asfaltowy teren - prawdziwa zabawa jest w trudniejszym terenie.Pojazd jest spalinowy 4x4 - zapilata niesamowicie, ma duże możliwości - naprawdę mega zabawka - sprzedający jest 22km odemnie :wink4:

http://www.allegro.pl/item566730134_spalinowy_model_rtr_4x4_1_8_50cm_nitro2_5ccm.html

[br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 14:16_________________________________________________wcześniej miałem od nich model na akmulator - też był niezły ale prawdziwa zabawa zaczyna się z modelami spalinowymi :good:

Fajny ale ja poluję na buggy. Jeżeli chodzi o spalinówkę to cena jest zaskakująco niska....... dzisiaj bawiłem się spalinówką za 1200. Buggy z możliwością rozpięcia napędu i pozostawienia tylko na tył. Zajebiaszczo latał bokiem.

Powiedz mi czy wałek przenoszący napęd na przednie koła masz aluminiowy ?

Jak z dostępnością części .... mowa o modyfikacjach :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do wałka to mnie zaskoczyłeś - chyba plastik lub jakieś tworzywko - ale z częściami niema żadnego problemu, dostajesz przy kupnie katalog pojazdu rozbitego na części pierwsze gdzie każda z nich z dokładnością co do śrubki ma swój nr katalogowy i każdą z nich w każdej chwili możesz zamówić ( już korzystałem ) :decayed:

Oczywiście jest też możliwosć, nawet w wielkim stopniu modyfikacji pojazdu ( zawieszenie, silnik, ogumienie, wygląd zew. i.t.d. ) ale o konkretach nie powiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jest taki sklep Conrad (google)mozesz sobie jezyk na stronie zmienic na Polski jest tam cala masa takich pojazdow, tylko zauwazylem ze po niemiecku jest tego jakos wiecej ciekawe. Za np. 200€ masz cale komplety idzie tez zakupic do skladania albo same podwozia itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do wałka to mnie zaskoczyłeś - chyba plastik lub jakieś tworzywko - ale z częściami niema żadnego problemu, dostajesz przy kupnie katalog pojazdu rozbitego na części pierwsze gdzie każda z nich z dokładnością co do śrubki ma swój nr katalogowy i każdą z nich w każdej chwili możesz zamówić ( już korzystałem ) :decayed:

Oczywiście jest też możliwosć, nawet w wielkim stopniu modyfikacji pojazdu ( zawieszenie, silnik, ogumienie, wygląd zew. i.t.d. ) ale o konkretach nie powiem.

Tego co oglądałem (elektryka) to miał wałek aluminiowy i zębatki nie były plastikowe. Dodatkwo byl wyposarzony w amorki olejowe :kox:

Mimo że jest elektrykiem to można dołożyć drugie aku i zmienić zębatki co spowoduje zmianę przełożenia i z silniczka (już bezszczotkowego) można jeszcze coś wycisnąć.

Co do spalinówek to modyfikacje są fajniejsze. Zaczynasz od wydechu, filtry, etc. Mankamentem jest to że więcej czyszczenia niż przy elektryku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do spalinówek to modyfikacje są fajniejsze. Zaczynasz od wydechu, filtry, etc. Mankamentem jest to że więcej czyszczenia niż przy elektryku.

niby tak ale ja się tam z tym czyszczeniem nie przelecam - tyle ile muszę i wystarczy.Wiadomo trzeba bdać o oleje , filtry i.t.d.

A rózne rozmiary zębatek miałem w kpl. z autkiem

Pamiętaj jeszcze że spalinówka droższa w utrzymaniu

Samo paliwko nie jest tanie ( 1l około 35 zł ) przynajmniej do mojego - a czy są inne paliwka to nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche sie wkrecilem w te spalinowki sam bylem dzis ogladac w sklepie. A jak jest z uzywka ile takie cos wytrzyma jak sie liczy przebieg? gosc mowi ze spalil 3,5 litra jest to duzo jak na uzywany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche sie wkrecilem w te spalinowki sam bylem dzis ogladac w sklepie. A jak jest z uzywka ile takie cos wytrzyma jak sie liczy przebieg? gosc mowi ze spalil 3,5 litra jest to duzo jak na uzywany?

3,5 L to już sporawo. Ciekawe jak go użytkował. Jak śmigał nim po śniegu, wodzie etc. i nie dbał o niego to daj sobie spokój. Spytaj go tylko gdzie trzymał model i paliwo zimą.... jeżeli Ci powie że w zimnym garażu to daj sobie spokój :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche sie wkrecilem w te spalinowki sam bylem dzis ogladac w sklepie. A jak jest z uzywka ile takie cos wytrzyma jak sie liczy przebieg? gosc mowi ze spalil 3,5 litra jest to duzo jak na uzywany?

Ja wiem , czy to sporo... ? Moja subarka ?: 0,075 l (nitro 16 % )spali w ok 8- 10 min, ale tearaz stoi, bo ukręciłem tylną lewą półoś, czeka na mnie jak bede miał więcej czasu. :) [br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 18:39_________________________________________________smigam na gxr 15 , max predkość 80 km/ h w ok 3 sek :kox:tylko po parkingach , bo to szosówka. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...