Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

a4 b7 i et 28

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,posiada może ktoś a4 b7 na felgach ( z AUDI a5 ) 17" et 28 i 7,5 i opona 235/45/17 będzie gdzieś ocierać lub wystawać? Jak ma ktoś fotkę na takich felgach i oponach niech pokaże ;) 

Dziękuje za odpowiedz i Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku :)

Opublikowano

 

Opublikowano
  • Autor

Znalazłem ten temat ale nikt nie pisze jak z oponą 235/45

Opublikowano
W dniu 31.12.2018 o 22:41, Aligatorek96 napisał:

Witam,posiada może ktoś a4 b7 na felgach ( z AUDI a5 ) 17" et 28 i 7,5 i opona 235/45/17 będzie gdzieś ocierać lub wystawać? Jak ma ktoś fotkę na takich felgach i oponach niech pokaże ;) 

Dziękuje za odpowiedz i Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku :)

Kolego na 7,5 cala opona 235 będzie strasznym balonem. Mam 225/45R17 na 8J i jest w sam raz. Co do ET, mam ET 35 - dystans 15mm = ET 20. Tak to wygląda na aucie:

Honey.jpg

Tak na jakimś krawężniku:

IMG-20180415-WA0000.jpg

Tu jeszcze jedno foto już na zimówkach:

32.jpg

Mam nadzieję, że choć trochę ci pomogłem.

Pozdro!

 

Opublikowano

@Aligatorek96 ja mam te felge u siebie, na zdjęciu wyżej ta błękitna b7. Mam opony 215/45 ale to że względu na nisko zakręcony gwint. Moim zdaniem 225/45 jest optymalne, a 235/45 to raczej tylko z zawiecha 1ba, bo przy 1be / 1bv mogło by przetrzeć.  Ale tylko gdybam.

 

20181221_190057.jpg

20181221_190016.jpg

Opublikowano
  • Autor

Właśnie oto chodzi,że mam roczne continentale 235/45 r 17 na feldze tez 7,5 cala ale et 45.. i strasznie lipnie to wygląda(za głęboko felga jest),a te mi sie spodobały. Mam zawieszenie 1 BE. Więc: balon będzie taki sam jak na moich starych felgach tylko oto chodzi czy na 235,45 nie przytrze mi ..

 

Edytowane przez Aligatorek96

Opublikowano
31 minut temu, Aligatorek96 napisał:

Właśnie oto chodzi,że mam roczne continentale 235/45 r 17 na feldze tez 7,5 cala ale et 45.. i strasznie lipnie to wygląda(za głęboko felga jest),a te mi sie spodobały. Mam zawieszenie 1 BE. Więc: balon będzie taki sam jak na moich starych felgach tylko oto chodzi czy na 235,45 nie przytrze mi ..

 

@Aligatorek96 sprzedaj te opony. 

235 na 7,5 cala, to będzie lipa 

Opublikowano

Ja miałem te felgi u siebie i oponę 225/45 i wszystko było ok. Kumpel te felgi ma z oponą 235/45 i zwykłą zawiechą i nic nie ociera. Tylko u niego jest lekki balon.

Opublikowano

@Rob@k ma rację. 

Tarlo nie będzie, ale będzie balon... 

Opublikowano
  • Autor
22 godziny temu, Rob@k napisał:

Ja miałem te felgi u siebie i oponę 225/45 i wszystko było ok. Kumpel te felgi ma z oponą 235/45 i zwykłą zawiechą i nic nie ociera. Tylko u niego jest lekki balon.

A dał byś radę ogarnąć fotke na tych oponach 235? Byłbym wdzięczny.

Opublikowano

Na tą chwilę nie da rady. Kumpel ma to jako letni zestaw i koła leżą w magazynie u wulkanizatora.

  • 1 rok później...
Opublikowano
W dniu ‎2018‎-‎12‎-‎31 o 22:41, Aligatorek96 napisał:

Witam,posiada może ktoś a4 b7 na felgach ( z AUDI a5 ) 17" et 28 i 7,5 i opona 235/45/17 będzie gdzieś ocierać lub wystawać? Jak ma ktoś fotkę na takich felgach i oponach niech pokaże ;) 

Dziękuje za odpowiedz i Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku :)

Witam. Dopisuje się do tematu mam ten sam problem, posiadam te felgi.

Chce wymienić opony z 225/50r17 na 235/45/17, ale nie wiem czy nie będzie obcierać o nadkole     

Opublikowano
8 godzin temu, J@nus napisał:

Witam. Dopisuje się do tematu mam ten sam problem, posiadam te felgi.

Chce wymienić opony z 225/50r17 na 235/45/17, ale nie wiem czy nie będzie obcierać o nadkole     

Owszem będzie obcierać. Przynajmniej u  nie na 1BE obciera, ale tylko na większych hopach lub jak wiozę z tyłu osoby. Obciera tylko tył. 

Opublikowano

Do tych felg najlepiej 225/45

Opublikowano

Rob@k posiadasz na swoim rumaku takie opony, na jakich felgach. rozmiar i ET

Opublikowano
2 godziny temu, J@nus napisał:

Rob@k posiadasz na swoim rumaku takie opony, na jakich felgach. rozmiar i ET

Miałem taki rozmiar opon dokładnie na tych felgach. Są zdjęcia w moim poście.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Tak wyglądają felgi 7,5Jx17 H2 ET28  8T0601025BS  z oponami 225/50R17

Tak tylko do przymiarki IMG_20200125_183601826.jpgIMG_20200125_183613737.jpgIMG_20200125_183656383.jpgIMG_20200125_183722160.jpgIMG_20200125_183814422.jpgIMG_20200125_183820292.jpgIMG_20200125_183828952.jpg

IMG_20200125_183803127.jpg

IMG_20200125_183805643.jpg

Opublikowano

Nie dogadaliśmy się trochę. Ja miałem felgi jak Holmatro w 5 poście. Parametry tych felg są takie same i miałem na nich oponę 225/50 i tarlo z tyłu. Zmieniłem na 225/45 i byo dobrze.  50 to za duży profil do tej szerokości. 

Edytowane przez Rob@k

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.