Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Urwane mocowanie reflektora

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, borykam się z problem gdyż urwalo mi się górne plastikowe mocowanie reflektora. Sklejalem je w lecie i kropelką oraz dodatkowo sylikonem na gorąco ale puściło w efekcie czego reflektor z boksenonem drga jak głupi.

Czy jest sposób by to jakoś sensownie przymocować? 

Ewentualnie czy korpus ze zwykłej żarówki jest taki sam żeby przerzucić moje organy bixenon do środka? Bo dużo tańsza jest lampa z nieurwanymi zaczepami zwykła od biksenonu. 

Mieliście może taki problem? 

Opublikowano

Obudowy są inne w różnych lampach.

 Są trzy opcje. 

- Spawanie uchwytu.

-Reperturka

-Wymiana obudowy na taką samą.  

Opublikowano
W dniu 1.01.2019 o 17:07, Gwerty napisał:

Obudowy są inne w różnych lampach.

 Są trzy opcje. 

- Spawanie uchwytu.

-Reperturka

-Wymiana obudowy na taką samą.  

Potwierdzam.

Opublikowano
  • Autor

Poczekam aż trochę się ociepli i sorubuje pospawać, jak się nie uda to kupię zestaw naprawczy. 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Weź sobie kup paseczki polipropylenu pp - takie średniej twardości, a do pospawania wystarczy lutownica, tylko pamiętaj, że aby trzymało to musisz pomieszać oba materiały więc robi się to na taką jakby choinkę.

Robiłem u siebie z kilkoma elementami i efekty są rewelacyjne. Nie ma lepszego/tańszego sposobu.

Opublikowano
  • Autor
W dniu 23.01.2019 o 07:38, Emejcz napisał:

Weź sobie kup paseczki polipropylenu pp - takie średniej twardości, a do pospawania wystarczy lutownica, tylko pamiętaj, że aby trzymało to musisz pomieszać oba materiały więc robi się to na taką jakby choinkę.

Robiłem u siebie z kilkoma elementami i efekty są rewelacyjne. Nie ma lepszego/tańszego sposobu.

Posiadam kilka rodzajów lutownic i hot air więc mam nadzieję że dam radę, tylko jak byś mi z grubsza wyjaśnił tak na chłopski rozum jak to zrobić żeby było dobrze. 

Edytowane przez Miki95

Opublikowano

No jak masz taki sprzęcior to zapewne lepiej to umiesz robić niż ja :)

Ogólnie wygląda to tak, że nagrzewasz grot i roztapiasz te paseczki dotykając do uszkodzonego elementu. Jak jest to już trochę ciepłe to po prostu wjeżdżasz grotem w ten plastik na wylot i tak jakby mieszasz nim te tworzywa - od reflektora i paseczek pp - potem sobie zaklepujesz grotem i dajesz tego tyle aby było ładnie sztywno.

Nawet jak ci nie wyjdzie od razu to poprawisz - może nie będzie ekstra estetycznie, ale ogólnie sukces jest gwarantowany.

 

Ważne jest w zasadzie tylko to aby zmieszać te tworzywa - po to jest roztapianie na wylot. Jak nie zmieszasz to odpadnie.

Opublikowano
  • Autor
W dniu 24.01.2019 o 14:00, Emejcz napisał:

No jak masz taki sprzęcior to zapewne lepiej to umiesz robić niż ja :)

Ogólnie wygląda to tak, że nagrzewasz grot i roztapiasz te paseczki dotykając do uszkodzonego elementu. Jak jest to już trochę ciepłe to po prostu wjeżdżasz grotem w ten plastik na wylot i tak jakby mieszasz nim te tworzywa - od reflektora i paseczek pp - potem sobie zaklepujesz grotem i dajesz tego tyle aby było ładnie sztywno.

Nawet jak ci nie wyjdzie od razu to poprawisz - może nie będzie ekstra estetycznie, ale ogólnie sukces jest gwarantowany.

 

Ważne jest w zasadzie tylko to aby zmieszać te tworzywa - po to jest roztapianie na wylot. Jak nie zmieszasz to odpadnie.

W następną sobotę zabiorę się za to i dam foto relację może komuś się przyda :) 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Cześć, Kupiłem uniwersalny polipropylen. Po wyciągnięciu reflektora okazało się, że jest on wykonany z PP+GF (Polipropylen z włóknem szklanym).  Spróbowałem skleić i jakby nie było trzyma narazie za***iście. Dzięki Emejcz za radę! Co najważniejsze to już lampa nie skacze :)

 

 

 

Edytowane przez Miki95

Opublikowano

No i super ;)

Trzyma i trzymać będzie ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.