Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ALF] Obniżenie 1BE


valokuvaaja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Wlasnie kupilem felunek do mojej A4, beda to 18-tki 225/40 z ET35. Fabrycznie mam zamontowane zawieszenie 1BE, ale wydaje mi sie,ze bedzie ciut za wysoko z tymi felgami. Czy moglbym ta zawieche obnizyc tylko za pomoca sprezyn? Jak tam sprawa wyglada z amortyzatorami? Czy sa one o krotszym skoku, tak, ze podejda krotsze sprezyny czy musze wymienic wszystko? Myslalem, zeby zastosowac Eibach SPORTLINE, ktore daje obniżenie przodu: 45-50 mm; Tył:35-40 mm. Czy takie parametry maja sens z tym zawieszeniem? Jesli nie to jakie byloby najbardziej optymalne rozwiazanie?

Dzieki za pomoc

pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpinam sie do tematu, zawias 1BE , fele 19'' i mi dobija na nierownosciach, generalnie nie chcialbym go obnizac, ale utwardzic, moge wymienic same sprezyny, czy tez z amorami?:/??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpinam sie do tematu, zawias 1BE , fele 19'' i mi dobija na nierownosciach, generalnie nie chcialbym go obnizac, ale utwardzic, moge wymienic same sprezyny, czy tez z amorami?:/??

Przecież żeby utwardzić to musisz wymienić amortyzatory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a ja juz zdecydowalem. Audik dostaje zawias koni sport. Przejechalem sie wlasnie B5 (1.8T) od kumpla i powiem szczerze, ze prowadzenie, brak przechylow i komfort (na finskich drogach) bija na glowe serie 1BE.

pozdrowka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a ja juz zdecydowalem. Audik dostaje zawias koni sport. Przejechalem sie wlasnie B5 (1.8T) od kumpla i powiem szczerze, ze prowadzenie, brak przechylow i komfort (na finskich drogach) bija na glowe serie 1BE.

pozdrowka

Koni sport - dobra decyzja :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...