Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Wahacze Firmy febi prawda czy fałsz


mechu28

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was mam do was pytanie wczoraj odebrałem auto od mechanika założyłem sobie nowy komplet wahaczy na przednią os Firmy Febi oraz tuleje firmy Lemforder na os tylni om wracając od mechanika zatrzymałem się w sklepie Auto części bo musiałem coś dokupić do swojego auta i przy okazji spytałem się o wahacze firmy febi on mi powiedział ze ta firma daje swoje opakowania ale nigdy nie wiadomo co jest w nich czyli inaczej mówiąc kupujesz febi ale nie wiesz czy to części Febi czy wy się zgadzacie z tym co sprzedawca twierdzi i co wy na to : A przy okazji to ile powinny wytrzymać wahacze tej firmy jeżeli auto jest jeżdżone po dobrych drogach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli po dobrych drogach, to powinno się dobrze sprawdzić, ale nie ma to jak lemforder, ja u siebie założyłem za 1 razem Febi i szczerze powiem nie byłem zadowolony, dość szybko poszły mi górne wahacze, teraz zakładam tylko lemfy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuzyn pracuje w intercarsie i jak chciałem kupować tańszy zestaw a nie lemki, to powiedział że lepiej dołożyć do lemków niż febi, bo na febi mają reklamacje, zreszta sam powiedział że robią teraz szajs, więc niewiem jak to z tym jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To poco febi życzy sobie takom dożom kasę za wahacze jeżeli to takie szajs mam nadzieje ze przy najmniej 4 lat lub 60 tysięcy kilometrów z tego przejeżdżę 20 w Polsce większość jeżdżę po austriackich i czeskich drogach a są dobre drogi . Żałuje ze nie wybrałem sobie wahaczy TRW :wallbash: A czy febi produkuje wo gule wahacze w Niemczech ? przynajmniej na opakowaniu tak pisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Febi kiedyś miało markę ,teraz robione są w większości z zakładach w Chinach :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Febi kiedyś miało markę ,

Powiedz jeszcze kiedy,bo sobie nie przypominam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce sie wtracac ale firma DACHSTEIN spisuje sie wysmienicie, mam 2 wahacze tej firmy w aucie juz od bodajze ponad 20 tys i wszystko jest ok. Cena zachęca

:evil:

http://allegro.pl/item545814802_wahacz_dolny_audi_a4_a6_vw_passat_b5_b6_skoda_lewy.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce sie wtracac ale firma DACHSTEIN spisuje sie wysmienicie, mam 2 wahacze tej firmy w aucie juz od bodajze ponad 20 tys i wszystko jest ok. Cena zachęca

:evil:

http://allegro.pl/item545814802_wahacz_dolny_audi_a4_a6_vw_passat_b5_b6_skoda_lewy.html

Za tą cenę to na pewno nie jest to produkt markowy, ale niech służy jak najdłużej :)

kuzyn pracuje w intercarsie i jak chciałem kupować tańszy zestaw a nie lemki, to powiedział że lepiej dołożyć do lemków niż febi, bo na febi mają reklamacje, zreszta sam powiedział że robią teraz szajs, więc niewiem jak to z tym jest...

Nie kojarzę sobie by na Febi było aż tak dużo reklamacji, gdy tam jeszcze pracowałem.

No chyba, że teraz sytuacja się zmieniła diametralne, choć nie sądzę, bo aktualnie też sprzedaję mnóstwo tych wahaczy i jakoś nie ma zbyt wielu niezadowolonych :bicz:

Poza tym oczywiście jak najbardziej jestem za tym, że lepiej kupić Lemfordera :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Febi kiedyś miało markę ,

Powiedz jeszcze kiedy,bo sobie nie przypominam.

dawno dawno temu :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jeżeli firma Febi produkuje w chinach to czemu piszą na swoim opakowaniu ze są z Niemczech .

Buty Firmy NIKE też są w chinach produkowane a ludzie je kupują bo są dobre i nie som tanie więc może tez wahacze produkowane w chinach bendom dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quoteale jeżeli firma Febi produkuje w chinach to czemu piszą na swoim opakowaniu ze są z Niemczech .

Buty Firmy NIKE też są w chinach produkowane a ludzie je kupują bo są dobre i nie som tanie więc może tez wahacze produkowane w chinach bendom dobre

]

to podobnie tak jak jedna firma z mojej okolicy robię duże maszyny do farbowania tkanin tylko na export ale co najciekawsze na każde jest napisane maden in Germany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jeżeli firma Febi produkuje w chinach to czemu piszą na swoim opakowaniu ze są z Niemczech .

Buty Firmy NIKE też są w chinach produkowane a ludzie je kupują bo są dobre i nie som tanie więc może tez wahacze produkowane w chinach bendom dobre

pytasz odpowiadamy ,wybór należy do Ciebie :)

ps.a wiesz co było napisane na płocie..................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps.a wiesz co było napisane na płocie.....

Dokładnie nie można się sugerować tym co jest napisane na pudełkach :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze jedno pytanie do was chodzi o to ze mam 1 rok gwarancji na te wahacze jeżeli przez ten rok stanie się coś z nimi to czy można je zareklamować w hurtowni tam gdzie je kopiłem i wymienić je na wahacze innej firmy nie tracąc tego co zapłaciłem za zestaw febi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z gwarancją w Polsce różnie bywa... i co zostawisz auto na 14-30 dni bez wahacza i będziesz czekał na decyzję? ??? wątpię żeby rok wytrzymały, przecież można ukręcić 100tysiaków jak ktoś jeździ dużo.. miałby zawiechę za darmo...

a propos febi, kiedyś była to dobra marka... współpracowali z bilstein'em, ich produkty były opisywane obydwiema firmami... ale od czasu produkcji w chinach jakość wyraźnie się pogorszyła... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze jedno pytanie do was chodzi o to ze mam 1 rok gwarancji na te wahacze jeżeli przez ten rok stanie się coś z nimi to czy można je zareklamować w hurtowni tam gdzie je kopiłem i wymienić je na wahacze innej firmy nie tracąc tego co zapłaciłem za zestaw febi

Nie wa gwarancji na elementy zawieszenia w Polsce ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja lemfordera założyłem jakies 25tyś temu i jak na razie jest bez żadnych oproblemó a jeżdzę po nie załadnej drodzę. daje się większą kasę ale chociaż spojie się jedzie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...