Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Błąd AirBag

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wyskakuje mi taki błąd co mam z tym zrobić?

 

Address 09     -------------------------------------------------------
   Controller: 8E0 907 279 E  
   Component: int. Lastmodul  RDW 0305
   Coding: 00001
   Shop #: WSC 63251
2 Znalezione:  
01794 - Control Module Incorrect Chassis (VIN) Number
            35-00 - -
01800 - Light Switch (E1)
            27-10 - Implausible Signal - Intermittent

Address 15     -------------------------------------------------------
   Controller: 8E0 959 655 B  
   Component: Airbag 8.4EP        2000
   Coding: 0010602
   Shop #: WSC 63251
Nie ma błędów  
  or DTCs not supported by controller
  or a communication error ocurred

Opublikowano

Pierwsze to wymiana wyłącznika stop,  drugie to  dopasowanie MCE:

Wejdź w MCE, adaptacje a potem kanał 81 i wpisz wartość 46992 test i save

Opublikowano
  • Autor

Gdzie mam wejsc w MCE co to ?

 

A wylacznik stopu?

Opublikowano

Mce -moduł centralnej elektryki. Trzeba na nowo przyuczyć vin

Drugi błąd jest związany nie z stopem jak napisał kolega wyżej a z włącznikiem świateł. Jest to błąd sporadyczny więc skasuj i zobacz za parę dni czy będzie znowu-jeśli tak to sprawdź czy masz zamontowany odpowiedni włącznik świateł. Nie miałeś problemu ze światłami?

Opublikowano
  • Autor

Tzn wlacznik swiatel mialem wymieniany bo ori sie zepsuk i musialem wlozyc zamiennik i od tego bedzie ten blad?

Opublikowano

Tak błąd może być spowodowany słabą jakością zamiennika lub niewłaściwym włącznikiem (w zależności od wersji instalacji i włącznika są różne przyporządkowania kabli)

Opublikowano
  • Autor

No rozumiem w takim razie wloze ori wlacznij i sprawdze czy nadal blad wyskakuje.

 

Opublikowano
  • Autor

Nie moge nic zrobic bo jak sprawdza poduszki vag to wyskakuje mi taki blad i nie mam mozliwosci wdjscia w adaptacje

20190118_123124.jpg

 

 

A jak wchodze w poduszke to pierw mam taki komunikat

20190118_123410.jpg

Edytowane przez Bogis

Opublikowano

A po co Ci poduszki? W vcfs wejdz w wybor sterownikow i wybierz 09- central electronic czy jakos tak.

A bledy komunikacji zapewne zwiazane ze slabej jakosci kablem.

 

Opublikowano

To wejdz jeszcze w opcje vcdsa i zmien parametr "char int" z 1 na 4. Powinno pomóc. 

Opublikowano
  • Autor

Zrobilem tak jak opisales alewznowu jest blad AirBag

Opublikowano

To nie wchodz w te poduszki a tylko i wylacznie w modul mce. Poduszki zostaw w spokoju jesli nie masz z nimi problemów.

 

Opublikowano
  • Autor

Tak zrobilem zmienilem w module centralnym i po odpaleniu poduszka sie nie pali ale po przejechaniu kilku km zapala sie na nowo 

Opublikowano
  • Autor

Pomozektos z ta poduszka co moze byc przyczyna?

Opublikowano

Musisz odczytać błędy z modułu poduch.

Próbuj z różnymi char int z zakresu od 1 do 4. Może się uda.

A ta informacja co sie pokazuje po wejsciu w sterownik kliknij yes i kontynuuj.

Ponadto sciagnij sobie vcds 1.2 lite. Z kabkem z viakena bedzie działał. I w razie co sprawdź w ustawieniach komoa czy masz wylaczone oszczedzabue energii poprzez odlaczabie portów usb. To tez moze mieć jakis wpływ na błędy komunijacji.

Opublikowano
  • Autor

No rozumiem a jezeli odczyta mi bledy z poduchy to co mam dalej zrobic? Bedzie podany jakis numer?

Opublikowano

Tak bedzie podane co powoduje błąd. Wtedy bedzie można coś podpowiedzieć. Bo w ciemno to się nie da.

Opublikowano
  • Autor

Jedynie taki blad mi wyrzuca 

 

 

20190119_184417.jpg

Opublikowano

tak jak pisałem - adaptacje i kanał 81 aby dopasować do Twojego auta MCE (które było wymieniane)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.