Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Znaczenie ET Felgi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a 42 pasowaloby ?

  • Odpowiedzi 3,7 tys.
  • Wyświetleń 510,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a 42 pasowaloby ?

też, ale będą bardziej schowane, lepszy wygląd bedzie przy 35

Opublikowano

Opona trochę szeroka. Lepiej byłoby na 235/40 :wink4:

Opublikowano

Panowie podejdzie mnie cos takiego? http://allegro.pl/item984816740.html swoja droga co myslicie? :mysli:

Pozdr :cool1:

wejdą ale przed kupnem bym je przypasował

Opublikowano

Ja mam Et16, albo 18 na felgach od allroud`a i troszke opony wystaja, na okolo 2-3mm przy zaokragleniu gornym, fajnie to wyglada, niebawem zrobie fotki przy prezentacji auta :)

235 to za szeroki kapec, no chyba ze jest 200PS, zeby bylo czym poruszac

pozdro

Opublikowano

Czy felga 8,5 cala z oponą 225/40/18, ET 29 będzie pasować do A4 Cabrio? Zawieszenie standardowe.

Czy koło nie będzie za bardzo wystawać na zewnątrz?

Opublikowano

Poczytałem FAQ dotyczący opon i felg. Jestem już niemal pewny że do mojej A4 B6 1.9 tdi mogę założyć kapcie 205/55 na feldze 7x16" et 35. Nie myle się? Prawda?

Opublikowano

Poczytałem FAQ dotyczący opon i felg. Jestem już niemal pewny że do mojej A4 B6 1.9 tdi mogę założyć kapcie 205/55 na feldze 7x16" et 35. Nie myle się? Prawda?

nie mylisz sie :wink4:

Opublikowano

Poczytałem FAQ dotyczący opon i felg. Jestem już niemal pewny że do mojej A4 B6 1.9 tdi mogę założyć kapcie 205/55 na feldze 7x16" et 35. Nie myle się? Prawda?

nie mylisz sie :wink4:

Serdeczne dzięki za potwierdzenie. Miłego dnia :)

Opublikowano

Witam!

Proszę o pomoc, bo już się pogubiłem z obliczeniami ;).

Chodzi mi o felgę OZ Canova Black, szerokość 8, et 48. Z oponami 235/45/17 niestety nie wchodzi, czy z 225 wejdzie, czy potrzebne są dystanse?

Samochód to B7 2.0 TDI BRD.

Dzięki za pomoc.

Opublikowano

jak dasz dystans 10 mm to wejda te felgi z oponami 235/45 i 225/45

Opublikowano

Dzięki za odpowiedź!

No właśnie średnio chcę zakładać dystanse.

Czy 225 wejdzie bez dystansu? I jeszcze jak to jest przy obciążeniu, bo felga wtedy się bardziej chowa do środka?

Nie mogę nigdzie znaleźć rozmiaru seryjnej felgi, jako zapas leży 7.5/43 ET, ma logo audi od środka, ale nie jestem pewien czy to na 100% seria...

Opublikowano

Panowie 8x18 - 255/40/18 et 45 jak to bedzie wygladalo w b6 cabrio ? nie beda za bardzo schowane ?

Opublikowano

Panowie 8x18 - 255/40/18 et 45 jak to bedzie wygladalo w b6 cabrio ? nie beda za bardzo schowane ?

za szeroka opona do 8"

Opublikowano

Witam .

W obliczeniach sie pogubiłem i mam takie pytanie czy ktoś zakładał felgi nowych modeli audi np. po 2008r. do B6 avant mianowicie

opona 225/45/ R17 91W ROZMIAR ALUFELGI 7,5 J X 17H2 ET56

to et nie wiem myślę o dystansach ,może nie trzeba sam nie wiem :kwasny:

Jeśli trzeba to o jakich wymiarach po moich obliczeniach to dystanse na 15mm.

W moim wozidełku zawias ori,lecz niekiedy jest znacznie obładowany i nie chciałbym mieć kłopotów na trasie .

Pomóżcie

Opublikowano

Witam .

W obliczeniach sie pogubiłem i mam takie pytanie czy ktoś zakładał felgi nowych modeli audi np. po 2008r. do B6 avant mianowicie

opona 225/45/ R17 91W ROZMIAR ALUFELGI 7,5 J X 17H2 ET56

to et nie wiem myślę o dystansach ,może nie trzeba sam nie wiem :kwasny:

Jeśli trzeba to o jakich wymiarach po moich obliczeniach to dystanse na 15mm.

W moim wozidełku zawias ori,lecz niekiedy jest znacznie obładowany i nie chciałbym mieć kłopotów na trasie .

Pomóżcie

mozesz dać nawet 20mm i bedzie ok

Opublikowano

A czy bez dystansów będzie też oki czy nie

[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2010, 17:15_________________________________________________Patszyłem na moje et org. felg 16 to ja mam et 42 lub 43 ,to myślę że będzie oki jak kupie to sie okaże he he :decayed:

Dzięki za pomoc , dam znać jak wyjdzie szydło z worka :)

Opublikowano

ET 56 bez dystansów ci nie wejdzie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.