Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Słaby xenon. Help.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam forumowiczów. Panowie temat jest taki, xenon jest słaby nie wiem czy to ja mam pecha czy co ale od początku. Wienialem oryginalne projektory xenon na hella intemo. Robił mi kolega z forum. Efekt dużo lepsze światła lecz dalej taki niedosyt. W tym roku wymieniłem przetwornice + nowe zarniki ds3 cbi. Efekt taki ze światła są tylko nieco bardziej białe. Ogólnie problem tkwi w tym że światła są takie metę. Nie mam tej ostrości. Musi być naprawdę ciemno żeby było widać ta linie odcięcia. Wrzucam fotę jak to wygląda pod ścianą. Co może być nie tak bo nie mam już siły. Czy to może być wina elektryki? Może za małe napięcie czy coś z masą? Dodam że odblysniki wyglądają ok. Nie są wypalone czy coś. Soczewka jest czysta. A efekt jak by lampy świeciły na 70%. Porównując to z innymi xenonami to u mnie brak jest tej ostrości, mocy. Czy jest ktoś z okolic Warszawy co mógł by mi pomóc? Bo. Mi ręce opadają.... 

IMG_20190124_070810.jpg

Opublikowano

Moze problem tkwi w odblysniku moze byc przepalony napisz do qwerty on zajmuje sie lampami pewnie powoe Ci wiecej 

Opublikowano
  • Autor

Ale czy według Ciebie świeci ok czy powinno być bardziej intensywne światło? Bo może coś ze mną jest nie tak :) a tak poważnie to uważam że świeci mało intensywnie 

Opublikowano

W jakim stanie są klosze? Zrób zdjęcia świecących lamp. 

Opublikowano
18 godzin temu, Fish1991 napisał:

Ale czy według Ciebie świeci ok czy powinno być bardziej intensywne światło? Bo może coś ze mną jest nie tak :) a tak poważnie to uważam że świeci mało intensywnie 

Wedlug mnie tak ale to jest moje zdanie.

U mnie tez slabo swiecily swiatla ale po wymianie lampy jest widoczna poprawa wiec pewnie masz cos z lampami klosz albo srodek zabrudzony.

Opublikowano
  • Autor

Dobrze że są osoby które podzielają moje zdanie. Dziś wysyłam lampy do Pana Grześka. Podzielę się po zabiegu efektami. 

Opublikowano
  • Autor

Dla porównania wrzucam fotkę po założeniu lamp z anglika (przedstawione na Europę) które mam na zastępstwo. I w sumie dużej różnicy nie ma :D

IMG_20190126_181710.jpg

Opublikowano

Mnie to wygląda jakby odbłyśnik był w kiepskim stanie i nie odbijał dokładnie światła.

Opublikowano
  • Autor
31 minut temu, Langista napisał:

Mnie to wygląda jakby odbłyśnik był w kiepskim stanie i nie odbijał dokładnie światła.

Dowiemy się niedługo. Lampy są w drodze do eksperta. 

Opublikowano

Kiedyś miałem podobnie jak zamontowałem chińskie przetwornice. Po wymianie na oryginał świecą 3 razy mocniej

Opublikowano
  • Autor

Niestety ale przetwornice + żarniki są oryginalne wiec odpada . Zresztą na poprzednich żarnikach i przetwornicach była ta sama moc czyli ujowa .

Opublikowano

Czasami trzeba i przetwornice wymienić/zregenerować żeby była wyraźna różnica.

Opublikowano

Przetwornice mitsubishi d3s i palniki philips d3s. Za zamontowane praktycznie nowe. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.