Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] BluMagiCar Audi


Perfidny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , kilkanaście miesięcy temu kupiłem Moją Audiczkę 1.9 TDi, sprowadzaną z Niemiec , miała być po niepalącej kobiecie , z orginalnym przebiegiem i nieuszkodzona , no ale ... acha była książka serwisowa ale zawieruszyła się sprzedającemu w domu :tongue4:

po standardowej wymianie płynów, oleju, pasków , musiałem wymienić tylne zawieszenie z powodu ukruszenia się sprężyny , z czasem wymieniłem przednie zawieszenie i kilka innych drobiazgów.

Początkowo nie przywiązywałem wagi do marki , chociaż doceniałem solidność,wygodę itd. zwłaszcza że początkowo miałem kupić focusa w benzynie a później wahałem się między borą a paskiem :naughty:

Wkażdym razie w Moim samochodzie posiadam :)

4 airbagi

klimatronik

ABS

elektryczne szyby i lusterka

centralny zamek

alufelgi :>

wspomaganie kier

immobiliser

zegary podświetlane na czerwono

elementy wnętrza podświetlane na czerwono

telefon nokii (ale jak ktoś chce mogę odsprzedać)

orginalne radio (leży na półce po problemach z potencjometrem)

silniczek oficjalnie ma 110 kucyków , ale ciągnie bezproblemowo ponad 2 złote (osobiscie pędziłem 207km/h) więc planuję sprawdzić jakiej rasy te kucyki są :)

Z czasem zaczęło mnie korcić aby wprowadzić pewne modyfikacje

Bardzo długo zastanawiałem się nad ksenonami ale zrezygnowałem , kupiłem mocniejsze żarówki dające bielsze światło i jest ok , chociaż tak do końca myśl o ksenonach mnie nie opuściła , ponieważ wymieniłem zderzak na posiadający otwory pod spryskiwacze , narazie zaslepione,

wymieniłem tylne lampy na LEDki całkiem sympatyczne :naughty: , myślę intensywnie nad czarną skórą do środka ze sportowymi fotelami , planowałem kupić orginalną nawigację ale Jarko całkiem słusznie odwiódł mnie od tego pomysłu , za to najnowszym pomysłem poza założeniem parktronika jest wymiana licznika na pełny fis , do tego wrzuciłem nieorginalny podłokietnik , ale nie jestem w pełni z niego zadowolony , cb unidenPRO520XL z antenką ML145 , działa rewelacyjnie , postanowiłem mieć kluczyki scyzoryki więc ... założyłem dodatkowo alarm mający w komplecie takież scyzoryki , oglądam modele felg , lecz nie sądze abym się zdecydował na jakieś 17stki na niskim kapciu przemieszczając się po wytyczonych stadach dziur oddzielonych czasem kawałkiem asfaltu :gwizdanie: przy okazji dołożenia alarmu z funkcją otwierania klapy bagażnika konsultowałem to z moim elektrykiem i może taki bajer zamontujemy dla fanu w mojej audiczce zamiast podświetlania klamek zewnętrznych czy znaczka CCCO .

Z czasem i nowatorskimi pomysłami będe uzupełniał "notatki"

Za wszelkie cenne uwagi i porady serdecznie dziękuję , konstruktywną krytykę przyjmuję , pozdrawiam wszystkich użytkowników Audi A4

kilka fotek poniżej

fotka ledek , wkrótce wkleję więcej

401s.th.jpg p1150954.th.jpg 49364049.th.jpg

audi01.th.jpg audi03.th.jpg p1150281.th.jpg

audi04.th.jpg

mieszek wymieniłem na czarny obszyty czerwona nicią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna sztuka :good: wygląda na zadbaną :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , kilkanaście miesięcy temu kupiłem Moją Audiczkę 1.9 TDi, sprowadzaną z Niemiec , miała być po niepalącej kobiecie , z orginalnym przebiegiem i nieuszkodzona , no ale ...

większość sprzedawców tak twierdzi :polew: ale na fotkach wygląda przyzwoicie :good:

nic tylko dbać i śmigać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedna rzecz spokoju mi nie daje , mianowicie czy antena jest zamocowana w prawidłowym miejscu ? bo widać że jest tam montowana nie orginalnie (czytaj nie profesjonalnie), więc moje pytanie w tym miejscu , gdzie faktycznie powinna być orginalnie umieszczona antena radiowa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna :good: a co to za felgi na tej nocne fotce "w biegu"? :mysli:

w zimie jeżdżę na stalówkach , szkoda byłoby mi alu , zwłaszcza że lubię KJSy więc tak jest poprostu ekonomiczniej

co do przyciemniania na tylnych lampkach wstecznego i kierunkowskazu , to ten pasek jest przydymiony ( zrobię zdjęcie ) ale pod pewnym kątem wydaje się być przeźroczysty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna sztuka :) kolego mozesz mi napisac PW z danymi gdzie kupiłeś tylne lampki ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna :good: a co to za felgi na tej nocne fotce "w biegu"? :mysli:

w zimie jeżdżę na stalówkach , szkoda byłoby mi alu , zwłaszcza że lubię KJSy więc tak jest poprostu ekonomiczniej

to są stalówki? :blink: wyglądają jakby miały z 19" :decayed::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...