Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem ze zgaszeniem świateł


Douglas0911

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Mój problem wygląda tak. Na zgaszonym silniku światła się nie świecą (pokrętło ustawione na 0, mogę włączyć normalnie światła postojowe itd.). Problem natomiast pojawia się na włączonym silniku. Gdy moja lala pracuje nie mogę wyłączyć świateł, tzn. przekręcam na zero, a światła postojowe nadal się świecą. Czy jest to wina jakiegoś głupiego ustawienia, czy może problem z instalacją elektryczną? Nie oczekuję dokładnej diagnozy, lecz chociaż naprowadzenia na jakiś trop. Z góry dziękuję i przepraszam, że poruszam podobny już temat, ale czytając forum nie natknąłem się na coś takiego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0xxx?: Kraj
1 – Reszta Świata
2 – Kraje skandynawskie (automatyczne włączanie świateł po zapłonie)
3 – USA
4 – Canada

sprawdź jaką masz u siebie cyfrę w kodowaniu świateł

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego jak masz włączony silnik i jak włączysz światła, a później je wyłączysz (przestawisz włącznik na "0") to wciśnij pokrętło parę razy i sprawdź czy światła zgasną - mam tak samo u siebie - wina raczej leży po stronie włącznika. U mnie problem powstał po wymianie włącznika który kupiłem bo mój stary był wytarty. - teraz mam nie wytarty, ale z takim problemem, dodatkowo jak mam włączone światła i wyjmę kluczyk ze stacyjki to włącza się brzęczek i co parę sekund piszczenie zanika na 1sek i przygasają zegary - sprawdź u siebie czy masz też taki problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...