Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AKE] Dylemat w/s opon do 19" ET48 + dystans

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

245/35 ma już naprawdę duże przekłamanie. To raczej rozmiar do B8 :gwizdanie:

Opublikowano

245/35 to już będzie spory balon :confused4: 235 powinno być optymalne chyba ze się zdecydujesz na hardcore to 225 :naughty: Ja bym na Twoim miejscu napisał do Nowaka_zg bo on ostatnimi czasy jeździł na 225 i 235 i ma dobre porównanie.

Opublikowano
  • Autor

225/35 to rozmiar to lekkiej A3, a nie ciezkiego B6.

Trzeniu jezdzi na 245/35 i jakos sobie chwali... :gwizdanie:

W dodatku widzialem na zywo i nie nazwalbym tego balonem :)

Opublikowano

Nowak twierdzi, że między 225/35 a 235/35 jest bardzo duża różnica w komforcie :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Ja tylko dodam, ze mam felgi 8,5" i do takich szukam opon.

Opublikowano
  • Autor

OK, postanowione, beda jednak oponki 235/35/19.

Szybkie i pilne pytanie :)

Felgi maja ET48, chce wrzucic dystanse 15mm na tył [akurat takie mi sie warlają, wiec moze by je wykorzystac...] - w rezultacie bede mial na tyle ET33.

Czy to nie bedzie zbyt male ET? Nic nie bedzie tarło? :mysli:

Dystanse na przod beda mialy 10mm, wiec tu napewno bedzie OK [mam nadzieje].

Opublikowano

Szybkie i pilne pytanie[/b] :)

Felgi maja ET48, chce wrzucic dystanse 15mm na tył [akurat takie mi sie warlają, wiec moze by je wykorzystac...] - w rezultacie bede mial na tyle ET33.

Czy to nie bedzie zbyt male ET? Nic nie bedzie tarło? :mysli:

Dystanse na przod beda mialy 10mm, wiec tu napewno bedzie OK [mam nadzieje].

nie powinno :] chociaz przy ET33 to już felga będzie prawie na równo z błotnikiem więc najlepiej zrób przymiarke. Bo szeroka opona moze troche wystawac za obrys..

Opublikowano

nie będzie tarło ale to już wartość graniczna

Opublikowano

Będzie na styk :good:

Opublikowano
  • Autor

Mam tylko nadzieje, ze torsen nie bedzie marudzil :decayed:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

odgrzeję kotleta

Flyer możesz powiedzieć jak z komfortem na tych kapciach i 1BV? w sumie jeszcze znaczenie ma jaką gumę na felę założysz... bo sam się zastanawiam czy ma sens iść w 19" czy zostać na 235/40/18 i jeśli już 19 to czy 235 czy 245... ech... :) chcę zachować jakieś resztki komforty a przy twardych gumach Sport maxxach już nie ma go za wiele...

  • 6 lat później...
Opublikowano

Witam,może ktoś mi podpowie czy felga 17cali et48 8j podejdzie w a4 b6 opony to 225/45/r17

Czy trzeba jakiś dytans.Jak tak to jaki ?

Niezależy mi żeby felga była równo z błotnikiem chodzi mi aby nie ocierało o błotnik ani o zawias.

Z góry dzieki za rady.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.