Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B6 CABRIO 3.0ASN CHECKENGINE I KONTROLKA 1KM/H

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam dzisiaj po odpaleniu auta zaswiecil mi sie  zolty check po ruszeniu i dodania gazu oraz przekroczenie pewniej predkosci na wyswietlaczu srodkowym wyskakakuje 1km/h oraz to pikanie takie jak przy rezerwie. Jade wolniej pikanie ustaje a check swieci caly czas. Czytalem ze to jest od ogranicznika predkosci ale co do tego ma checkengine. Silnik chodzi ok ma moc. Za tydzien podepne pod kompa ale chcialbym sie wczesniej dowoedziec co i jak. Nic nie grzebalem przy ustawianiu ograniczenia

Edytowane przez AASN

Opublikowano

Informacje o ograniczeniu prędkości możesz wyłączyć.

Opisane jest to w instrukcji obsługi pojazdu na stronie 39-41

Z tym Check nie podpowiem, tu VAG potrzebny.

Opublikowano
  • Autor

Kurcze mam auto 3 miesiące ale nigdy tak nie bylo. a nic nie było wsiskane itp. Własnie zastataniwa mnie chcek co on ma do ograniczenia prędkości. Może być czujnik oleju? Silnik chodzi okej ma moc i chodzi rowno. A czy ktoś kasował te ogranicznie ? A4 b6 3.0 asn cabrio 2002 r

Opublikowano

Nie kolego, nikt nie kasował ograniczenia.

Luknij w instrukcję obsługi.

Znajdziesz tam odpowiedź.

Opublikowano
  • Autor

Okej znalazłem skasowałem ustąpiło. ale checkengine dalej się swieci a to mało prawdo podobne żeby ten ogranicznik nie miał nic z tym checkiem wspolnego jak problem powstaw w tym samym czasie...

Opublikowano

VAG i odczytaj błędy.

Wrzuć screeny, będzie innym łatwiej podpowiedzieć.

Opublikowano
  • Autor

Witam po czesci problem rozwiazany bylem na vagu check engine wina katalozatorow. A pikajaca kontrolke na fisie wylaczylem czytajac instrukcje. Po wykasowaniu check nie swieci. Ale ppzostaje jedno pytanie czemu ogranicznik sie wlaczyl z checkengine 

Opublikowano

Może wykrył tak dużą temperaturę na katalizatorze, że kazał Ci zwolnić aby jak najszybciej go schłodzić? Pamiętaj, że w ASN właśnie z takiego przegrzewania pękają bloki..

Opublikowano
  • Autor

Ale co tu ma temperatura do tego jak na zimnym silniku mi to sie zaczelo dziac plyn jest nie ubywa temperatura 90 stopni 

Opublikowano

Tu chodzi o temperaturę kolektora wydechowego. Zapchany katalizator bardzo podnosi temperatury spalin, które nie mogą swobodnie opuścić komory spalania, to dźwiga temperaturę pryz kolektorze i samym bloku, do tego zwiększa ciśnienie.

Opublikowano
  • Autor

Da sie jakos go przeczyscic? Bez rozbierania go? A te male katalozatory to duzy koszt? 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.