Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A7 FL 3.0BITDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
2 godziny temu, Bristol napisał:

No dokładnie. 

Kiedy sprzedajesz A5 :D 

A co chętny? :naughty:

A tak serio biorąc pod uwagę obecne przepisy podatkowe to raczej mi sie nie pali. Auto spełnie moje oczekiwania w 99% (brakujący 1% to moc ale popracuje nad tym w tym roku) i nadal cieszy moje oko i daje przyjemność z jazdy. Poza tym na dzień dzisiejszy obecne A5 mi się nie widzi (głównie wnętrze) więc czekam aż coś zrobi na mnie naprawdę mega wrażenie. A tym czasem pomyśle nad nowym dostawczakiem :kawa:

Opublikowano
  • Autor
5 minut temu, kamelus_ napisał:

A co chętny? :naughty:

A tak serio biorąc pod uwagę obecne przepisy podatkowe to raczej mi sie nie pali. Auto spełnie moje oczekiwania w 99% (brakujący 1% to moc ale popracuje nad tym w tym roku) i nadal cieszy moje oko i daje przyjemność z jazdy. Poza tym na dzień dzisiejszy obecne A5 mi się nie widzi (głównie wnętrze) więc czekam aż coś zrobi na mnie naprawdę mega wrażenie. A tym czasem pomyśle nad nowym dostawczakiem :kawa:

W cenie tej a7 było nowe a5 2.0 tfsi 252 km z takim średnim wyposażeniem. Przez ten środek go nie kupiłem. Kolejna sprawa cena a5 3.0tdi ten mocniejszy to jest śmiech na sali. 

Opublikowano

Wczoraj jeździłem A6 z tym silnikiem i kurdę serio ma to mega kopyto ?

Opublikowano
15 godzin temu, rodosbwa napisał:

W cenie tej a7 było nowe a5 2.0 tfsi 252 km z takim średnim wyposażeniem. Przez ten środek go nie kupiłem. Kolejna sprawa cena a5 3.0tdi ten mocniejszy to jest śmiech na sali. 

A co byś wybrał pomiędzy S5 Sportback z poniższego linku lub Twoją A7 ??

https://www.otomoto.pl/oferta/audi-s5-fv23-head-up-bang-olufsen-matrix-acc-carbon-ID6BE9DO.html#3d8f199f40

Opublikowano
  • Autor
11 minut temu, Bristol napisał:

Wczoraj jeździłem A6 z tym silnikiem i kurdę serio ma to mega kopyto ?

Coś tam jedzie ale dopiero odpuszczę z mocą jak zobaczę 4 z przodu :D. I wtedy stwierdze czy to jest to.

 

7 minut temu, Bristol napisał:

A co byś wybrał pomiędzy S5 Sportback z poniższego linku lub Twoją A7 ??

https://www.otomoto.pl/oferta/audi-s5-fv23-head-up-bang-olufsen-matrix-acc-carbon-ID6BE9DO.html#3d8f199f40

Tutaj już miałbym dylemat fajna ta s5. Musiałbym się przejechać ale widzę że słabo z miejscem z tyłu w s5.. I przy a7 jakaś taka mała. 

Opublikowano

też macie co porównywać, a5/s5 do a7 :facepalm:

Opublikowano
23 minuty temu, marcin_o23 napisał:

też macie co porównywać, a5/s5 do a7 :facepalm:

kwestia gustu, mi bardziej podoba sie A5tka w S-Bku jak A7ka która ma dla mnie tak zjebany tył że juz bardziej sie chyba nie dało

ale to tylko moja opinia, nikt nie musi sie ze mna zgadzac

Opublikowano
  • Autor
39 minut temu, Dev napisał:

kwestia gustu, mi bardziej podoba sie A5tka w S-Bku jak A7ka która ma dla mnie tak zjebany tył że juz bardziej sie chyba nie dało

ale to tylko moja opinia, nikt nie musi sie ze mna zgadzac

Ja miałem wątpliwości co do a7 jak widziałem tył przedlifta. Odkąd zobaczyłem polifta to się zakochałem. Ale o gustach się nie dyskutuje. 

Opublikowano
  • Autor

https://www.olx.pl/oferta/hamulce-przednie-nowe-komplet-rs4-rs5-8w-s4-s5-8w-a4-a5-8w-q5-sq5-q7-CID5-IDx76yt.html

Panowie miał ktoś coś wspólnego z hamulcami od nowej rs5? Ma to sens? 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

1 z 3 paczek doszła 

 

DSC_2633.JPG

Edytowane przez rodosbwa

Opublikowano

Śliczne pudełko. Doskonale współgra z bagażnikiem :tongue4: 

Opublikowano
  • Autor
7 minut temu, kamelus_ napisał:

Śliczne pudełko. Doskonale współgra z bagażnikiem :tongue4: 

?? Po treningu rozpakuje i zobaczymy jaka to wielkość :D

Opublikowano
  • Autor

Zapakowanie i zabezpieczenia na 5+.  Wszędzie pianka 10 cm grubości plus folia bombelkowa - takie rzeczy się ceni w firmie. 

DSC_2635.JPG

DSC_2637.JPG

DSC_2636.JPG

DSC_2638.JPG

DSC_2639.JPG

Opublikowano

elegancko :D 

Opublikowano

Takie pakowanie to powinna być norma.

No ale jak wiadomo niestety nie jest.

 

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, Bristol napisał:

Takie pakowanie to powinna być norma.

No ale jak wiadomo niestety nie jest.

 

Niestety nie raz odebrałem nowa część ( delikatną)  a przyszła uszkodzona... Stąd mam uczulenie na to jak pakują dany towar firmy. 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Mocna seria jak widać na foto, była możliwość zrobienia 410 km, ale po konsultacji z Wojtkiem postanowiłem zostawić w pełni bezpieczne 391 km. Różnica jest bardzo duża, auto zaczęło jechać tak jak chciałem. Skrzynia ustawiona idealnie zmiana biegu przy 4800 ( wcześniej przeciągala do bezsensownych 5200 obrotów) . Jak zwykle dynosoft stanął na wysokości zadania :).

DSC_2700.JPG

Opublikowano

petarda :kox:

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, jedrekx napisał:

petarda :kox:

Dzięki!  Nie spodziewałem się takiej różnicy w przyspieszeniu, najbardziej czuć po 100-200. 

Edytowane przez rodosbwa

Opublikowano

Ładnie :D 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.