Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Podłączenie sterownika centralnego zamka w Audi A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak ja montowałem niecały rok temu, wszystko fajnie chodzi ;) Teraz chcę dodać do tego mały bajerek i podłączyć światełko w środku, tak aby zapalało się po otwarciu auta, tak samo jak po otwarciu drzwi. Pod który kabelek się podłączyć ? I jeszcze pytanie o komfort, jest w tym poście opisane jak podłączyć szyby, a szyberdach jak ? To ten sam kabel za to odpowiada ? Bo komfort dopiero będę sobie podłączał :)

Opublikowano

Tak ja montowałem niecały rok temu, wszystko fajnie chodzi ;) Teraz chcę dodać do tego mały bajerek i podłączyć światełko w środku, tak aby zapalało się po otwarciu auta, tak samo jak po otwarciu drzwi. Pod który kabelek się podłączyć ? I jeszcze pytanie o komfort, jest w tym poście opisane jak podłączyć szyby, a szyberdach jak ? To ten sam kabel za to odpowiada ? Bo komfort dopiero będę sobie podłączał :)

ma alarm funkcję doświetlania wnętrza??

szyber razem z domykaniem szyb powinien chodzić :cool1:

Opublikowano

A no to szyber z głowy, czyli wystarczy podłączyć tak jak w opisie na początku tego postu i powinno działać ? :)

Niestety mój sterownik nie ma funkcji podświetlenia, bynajmniej nie pamiętam nic takiego. I co teraz ? :)

Edit : z drugiej jednak strony mam na pilocie aż 4 przyciski, może te 2 pozostałe od czegoś są ? :) Na jednym jest przekreślony głośnik (to pewnie to dźwięku jakbym miał) a na drugim błyskawica.

http://allegro.pl/sterownik-logox2-audi-80-90-100-a3-a4-a6-a8-tt-i1250687654.html Dokładnie coś takiego Ten przekaźnik jest niby do domykania szyb właśnie, nie używać go ?

Opublikowano

tak powinno a co do podświetlania to narazie nie mam pomysłu, ciekawe ile trwa impuls do otwierania zamków

Opublikowano

Z tego co pamiętam kilka sek, chyba 3,5 czy coś takiego. Ale musi być w aucie już fabrycznie jakiś moduł czasowy, który włącza lampkę na kilkanaście sek po otwarciu drzwi a potem ona gaśnie. Nie można się pod to podpiąć ?

Opublikowano

no możliwe jak by podać masę na moduł to może i tak ale na 3,5 sekundy, ja u siebie maiłem wyprowadzenie z alarmu na 30 sek

Opublikowano

Hm.. Czyli jest problem. No ale dobra będę kombinował ;)

Opublikowano

Ja juz mam zainstalowany zestawik ze scyzorykami od Stiga i jestem narazie zadowolony ewentualnie do tego logo mozna sie doczepic bo slabej jakosci druku ale jest ;P

Podłączyłem również sygnalizator (brzęczyk 12V) aby również słyszeć a nie tylko widzieć czy sterownik zadziałał.

Kolego a jaki ten brzeczyk podlaczyles? i gdzie

Opublikowano

Panowie a ogarniał już ktoś, podłączenie tego orginalnego guzika do zamykania centralnego, do takiej nie ori centralki, chodzi mi o ten przy klamce drzwi, gdzie się z tym wpiąć? :mysli:

Opublikowano

ale dokładałeś centralny??

Opublikowano

miałem centralny tylko z kluczyka, i dokładałem sterownik z pilotami, teraz kupiłem tą kamkę z guzikiem, i chciałbym to podłączyć żeby działało, da się?

Opublikowano

miałem centralny tylko z kluczyka, i dokładałem sterownik z pilotami, teraz kupiłem tą kamkę z guzikiem, i chciałbym to podłączyć żeby działało, da się?

pewnie że się da :decayed: ile w tym przycisku jest pinów

Opublikowano

wychodzą z niego 4 kabelki, zakończone wtyczką :wink4:

Opublikowano

jeden napewno jest masa drugi jest plus od podświetlenia a pozostałe dwa są od sterowania

teraz tak mamy ten sam model silnika i rocznik jakie jest u ciebie sterowanie centralnym bo u mnie jest na przemian czyli przy otwartych mam cały czas plus a przy zamkniętych mam mase jak to jest u ciebie

Opublikowano

dsc7533i.jpg

dsc7534.jpg

oznaczenia na przycisku i wtyczce:

1. przewód czerwono-niebieski

2. przewód brązowy

3. przewód czerwono-szary

4. przewód zółto-niebieski

jeden napewno jest masa drugi jest plus od podświetlenia a pozostałe dwa są od sterowania

teraz tak mamy ten sam model silnika i rocznik jakie jest u ciebie sterowanie centralnym bo u mnie jest na przemian czyli przy otwartych mam cały czas plus a przy zamkniętych mam mase jak to jest u ciebie

szczerze mówiąc to nie wiem :confused4:, jak to można sprawdzić?

Opublikowano

jak masz miernik to sprawdz miernikiem te kabelki na którym pojawia się sygnał jak wciskasz

Opublikowano

jak masz miernik to sprawdz miernikiem te kabelki na którym pojawia się sygnał jak wciskasz

ale gdzie są te kabelki, w tych wtyczkach przy nogach, czy jak?

Opublikowano

tam gdzie wpinałeś centralny zamek na pilota w te miejsca się musisz wpiąć. możesz też wpiąć się w ten kabel co jest w drzwiach etwdy nie musisz ciągnąć kabli przez charmonijke

Opublikowano

muszę to obadać, bo stykłoby żeby to działało :kox:

Opublikowano

miałem centralny tylko z kluczyka, i dokładałem sterownik z pilotami, teraz kupiłem tą kamkę z guzikiem, i chciałbym to podłączyć żeby działało, da się?

Ile taka klama kosztuje bo fajna sprawa... :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.