Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ciepłe powietrze z nawiewu tylko na wyższych obrotach


Sholcik

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, mam taki problem. W moim audi przestał działać nawiew, a więc zacząłem od nagrzewnicy. Zdjąłem węże, wypłukałem wodą, wlałem środek do odkamieniania - jest efekt!, zaczęło lekko grzać. Przepływ był dobry od samego początku, po odkamieniaczu wypadło troche syfu, ale.. na wolnych obrotach tak do ok. 2 tysięcy leci średnio ciepłe powietrze i tylko z lewej strony z nadmuchu na szybę, na nogi już niestety nie. Jadąc i trzymając obroty w okolicy 2,5-3 tyś, ciepłe potwietrze leci jak i z lewej tak i z prawej, gorące wręcz, na nogi też damuch jest ciepły. Temperature trzyma 90 st, płynu nie ubywa.

 

*Pierwsze to należy się przywitać w odpowiednim dziale, a potem szukać pomocy. ->Nowicjusz - done
Zapraszam również tu ->Regulamin. - dziękuje

*Proszę uzupełnić profil. - done

Edytowane przez Sholcik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź napięcie na alternatorze, może za słabe podaje i silniki nie chcą się przestawić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porządnie odpowietrz układ. Na górnym wężu od nagrzewnicy masz specjalną dziurkę do odpowietrzania, wąż trzeba trochę zsunąć. Do tej operacji możesz też odkręcić i podnieść do góry zbiorniczek, tak by on był najwyższym punktem w układzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bobikos napisał:

Porządnie odpowietrz układ. Na górnym wężu od nagrzewnicy masz specjalną dziurkę do odpowietrzania, wąż trzeba trochę zsunąć. Do tej operacji możesz też odkręcić i podnieść do góry zbiorniczek, tak by on był najwyższym punktem w układzie.

robiłem, być może za mało, podejmę się jeszcze raz tego. dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź też vagiem temperaturę w silniku bo może jednak termostat jest niesprawny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...