Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A6 C7 lift by A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Porządne mycie, glinkowanie i na koniec wosk.

Tak jak widać używam kosmetyków SG, fajnie się z nimi pracuje ?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Panowie jako, że zbliża mi się wymiana oleju w skrzyni chciałbym się was poradzić jak się do tego zabrać..... oddać samochód do ASO i mieć to z głowy czy bardziej się tym zainteresować?

Wymieniał już ktoś z was olej w S-tronic'u i miałby jakieś porady dla mnie?

Opublikowano
  • Autor

Coraz bardziej przekonuję się do C8..... setup idealny dla mnie ?

 

 

DSC_0011.jpg

DSC_0012.jpg

DSC_0016.jpg

DSC_0017 (2).jpg

Opublikowano

fajna chociaż do pełni szczęścia brakuje s-line zewnętrznego

Opublikowano

Czytając o jakości tej nowej A6 ja wciąż na nie. 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Niedzielny wypad na rowerki i przypadkowe spotkanie ?

 

 

IMG_20190706_111157a.jpg

IMG_20190706_143832a.jpg

IMG_20190706_143839a.jpg

Opublikowano
  • Autor

IMG_20190718_121257a.jpg

IMG_20190718_121133a.jpg

IMG_20190718_121151a.jpg

IMG_20190718_121201.jpg

IMG_20190718_121210a.jpg

IMG_20190718_121239.jpg

Opublikowano

Koła bym zmienił na model z rs5 ? reszta lux ?

Opublikowano

Kozacka fura. Jak bedziesz sprzedawal to szybko zniknie 

Opublikowano

jak ma wsadzić koła z rs z ET26 - chyba nadkola by musiał naciągać

Ps. Fotele za to masz mistrzostwo świata - silnik 2.0 a za fotele ktoś nieźle przy konfiguracji ktoś wykartkował - mega opcja - ogólnie mało ich bardzo w ogłoszeniach (tych foteli)

Opublikowano
  • Autor
W dniu 19.07.2019 o 18:28, szafa napisał:

Koła bym zmienił na model z rs5 ?

Jeśli już miałbym zmieniać Rotor na Rotor to tylko na ten z S7 ?

W dniu 25.07.2019 o 11:44, miron78 napisał:

Ps. Fotele za to masz mistrzostwo świata - silnik 2.0 a za fotele ktoś nieźle przy konfiguracji ktoś wykartkował - mega opcja - ogólnie mało ich bardzo w ogłoszeniach (tych foteli)

Dzięki :) wnętrze właśnie mnie bardzo przekonało do tego samochodu.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Od lipca raczej nic się nie zmieniło wizualnie, a jedynie to co w środku/pod maską czyli nowe filtry i oleje. No i stan licznika zwiększył się o parę tyś km......

 

 

IMG_20190823_184444.jpg

IMG_20190823_183939.jpg

IMG_20190823_184019.jpg

IMG_20190823_184040.jpg

IMG_20190823_184235.jpg

IMG_20190823_184131.jpg

IMG_20190823_184517.jpg

Opublikowano

Pięknie się prezentuje ?

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Wszystko wskazuje na to, że w tym roku prawdopodobnie przyjdzie mi się pożegnać z A6. Raczej nie będę jej ogłaszał na polskich stronach bo jak wiadomo aktualnie przelicznik euro/zł nie sprzyja takim zakupom. Ale gdyby jednak ktoś tutaj szukał takiego samochodu z pewnych rąk i nie liczył na jak najtańszą okazje to zapraszam na PW.

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

Samochód sprzedany.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.