Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A5 F5 Projekt F*ckinLowGizmo2K20

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Gotowe ? po wielu trudach , perypetiach I innych akcjach udało się zglebić audiczke ?  niebawem odbiór to ogarnie się jakaś sesję ?

Pozdrawiam

IMG_20200519_100749.jpg

IMG_20200519_101318.jpg

Opublikowano

Fajnie, że się podoba właścicielowi, dla mnie za nisko - wygląda jakby jak samochód z awarią pneumatycznego zawieszenia.

Opublikowano
14 minut temu, Korton555 napisał:

Fajnie, że się podoba właścicielowi, dla mnie za nisko - wygląda jakby jak samochód z awarią pneumatycznego zawieszenia.

Przecież to powietrze. Auto w stanie spoczynku, taka wisienka na torcie dla zboczeńcow :-D 

Czekamy na sesję 

Opublikowano
13 godzin temu, qlimazz napisał:

Przecież to powietrze. Auto w stanie spoczynku, taka wisienka na torcie dla zboczeńcow :-D 

Czekamy na sesję 

No wiem, ale komentuje to co widzę na zdjęciu :) a nie jak może wyglądać

Opublikowano

Po prostu auto się zarwało i tyle :decayed::drunk:

Opublikowano
  • Autor

received_727647304640578.jpeg

received_1149836505393332.jpeg

Opublikowano

Czarne lusterka, emblemat, DYNOshade na lampy tył i ideolo :wink:

 

Maluj też osłony za tarczami :D

Edytowane przez BLENDEK

Opublikowano
43 minuty temu, BLENDEK napisał:

Czarne lusterka, emblemat, DYNOshade na lampy tył i ideolo :wink:

 

Maluj też osłony za tarczami :D

Popieram kolegę :thumbup1:

Opublikowano

I ciach jedno z fajniejszych aut na forum!!!!!!!! 

 

 

Braaaaaavooooo! 

Opublikowano

Świetnie ci to wyszło :thumbup1:

 

tylko wydaje mi się, że końcówki wydechu za bardzo wystają i szkoda, że nie są czarne.... ale ogólnie dobrze się sprezentuje !!!

Opublikowano
  • Autor
W dniu 29.05.2020 o 10:59, BLENDEK napisał:

Czarne lusterka, emblemat, DYNOshade na lampy tył i ideolo :wink:

 

Maluj też osłony za tarczami :D

Jutro jeszcze sciema szyb żeby to jakoś dobrze wygladalo. 

Co do lamp tylnych w planach , lusterka również. Emblemat mam tylko s line na blotnikack oklejony w czern. Napis jest tylko malutki I został srebny. Osłony też są w kolejce ?

 

 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 31.05.2020 o 18:15, MARCIN607 napisał:

I ciach jedno z fajniejszych aut na forum!!!!!!!! 

 

 

Braaaaaavooooo! 

Dzięki.  ?

Opublikowano
  • Autor
6 godzin temu, A-rek napisał:

Świetnie ci to wyszło :thumbup1:

 

tylko wydaje mi się, że końcówki wydechu za bardzo wystają i szkoda, że nie są czarne.... ale ogólnie dobrze się sprezentuje !!!

No niestety końcówki kupione na szybko , czarny połysk szukałem lecz cuezko było A że wpadły też w osłonie carbony to już tak zostało. Narazie muszą zostać.ale mam plan na większe I całe w czarnym połysku.

Pozdro

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

 

Opublikowano
  • Autor

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

received_2713241422334106.jpeg

received_196534641776836.jpeg

received_2187041528107799.jpeg

Opublikowano

fajnie zrobiona A5-tka :git:   połączenie kolorów idealne :)

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Hubertus01 napisał:

fajnie zrobiona A5-tka :git:   połączenie kolorów idealne :)

Dzięki Hubert ? 

Pozdrawiam 

Opublikowano

za***iście wygląda :hi::wub:

Jedyną rzecz która bym zrobił, wywalić naklejkę rejestracyjna z szyby :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.