Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B5 biturbo srebrny sedan by m0ras


moras22

Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, karol24 napisał:

fajnie to wygląda  :thumbup: gdzie tarcze kupowałeś? 

tylko do kopciucha to inny obrotomierz by musiał być

Od Mariusza Kulety odkupiłem swój zegar, miał w planach właśnie założenie tych tarcz w zwykłym vdo ale widziałem kiedyś strone gdzie mieli bardzo duży wybór tarcz do zegarów i też były tam fake s4 czy rs4 więc trzeba poszukać.. nie pamiętam jak się nazwywała ale to była Polska strona i gdzieś na Fb znalazłem jak ktoś pisał o tym, może popytaj na grupach.


A co do mojej b5 to sytuacja życiowa i zmiany w życiu wprowadza mnie pod ściane i będę musiał sprzedać b5'tke z bólem serca.. po nowym roku będę ją jakoś wystawiał dam informacje gdy to nastąpi. :smutas:



A zeby coś ciekawego dodać to dodam spontaniczny filmik dźwięku wydechu na postoju, tak delikatnie bo dziewczyna gazowala :grin: Wydeszek musiał z gumy spaść któreś bo troszke hałasuje przy spadaniu z obrotów co się stało po nocnej przejażdzce po mieście w poniedziałek sobie to ogarne, na razie wypoczywa w garażu umyta :chytry: Dźwięk może d*py nie urywa ale miało być cicho w środku i bez przypału w nocy na mieście i nie blokowac mocy no i się udało tak zrobić.
 

 

Edytowane przez moras22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś 3 tygodnie temu po szybszym ruszeniu wysunęło się mocowanie wału o jakieś 2mm do skrzyni co skutkowało lekkim wyciekiem oleju, podjazd na podnośnik demontaż okazało się, ze panowie co regenerowali skrzynie dali zbyt luźny seger, naprawa bardzo prosta, wygięcie i ściśniecie segera złożenie spowrotem i zalanie nowego oleju który już był czas na wymiane po dotarciu nowej skrzyni według zaleceń firmy regenerującej. Oraz danie podkładki pod osłone termiczną nad wydechem która stukała słyszana jest na tym filmiku gdzieś pod koniec gdyż opadła i stukała


 





Oraz danie podkładki pod osłone termiczną nad wydechem która stukała słyszana jest na tym filmiku gdzieś pod koniec gdyż opadła i stukała :) 
 

Edytowane przez moras22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WWW.OLX.PL

Witam na sprzedaż A4 b5 quattro w sedanie który został stworzony na wzór lepszego S4B5 niż seria. Swap silnika z 2.8 AQD 193ps na zadbany 2.7 biturbo BES z 2003r z przebiegiem 254tys z zagranicy, do tego...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie szkoda się rozstawać? :P

Wiem, wiem, pisałeś, że sytuacja to wymusiła. Najgorzej jest z tego typu projektami, bo wydaje mi się, że nie będziesz w stanie odzyskać wrzuconej w nią pieniędzy. Może trafi się jakiś entuzjasta, ale łatwo nie będzie. Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.01.2021 o 19:12, longer_xd napisał:

Nie szkoda się rozstawać? :P

Wiem, wiem, pisałeś, że sytuacja to wymusiła. Najgorzej jest z tego typu projektami, bo wydaje mi się, że nie będziesz w stanie odzyskać wrzuconej w nią pieniędzy. Może trafi się jakiś entuzjasta, ale łatwo nie będzie. Powodzenia :)

i tak i nie, zrobiłbym coś innego :) Oczywiste jest to, ze nie odzyskam, jakbym mial odzyskac musialbym za 60k wystawic. Na razie zostawiam, ogarne te pierdółki w wolnej chwili będzie może dostępna na sell na sezon nawet i z nową rolką.

Edytowane przez moras22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...