Skocz do zawartości
IGNOROWANY

brak dekli do alu RONAL


Robson

Rekomendowane odpowiedzi

Witam cały :audi: -Squad, zakupiłem sobie aluski Ronala 16' i brakuje mi do nich dekielków, nigdzie nie mogę znaleźć jaki to model Ronali i nigdzie nie znalazłem dekli o średnicy odpowiadającej otworom, które powinny być zakryte deklami średnica to 15,5 cm Czy zetknęliście się z tym modelem i czy wiecie gdzie mogę dostać takie dekielki, które będą tu pasowały. pozdrawiam i dzięki za zainteresowanie moim problemem Robert

Obraz112.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja też nigdzie nie mogę znaleźć, zacząłem już watpić czy to są ronale bo najpierw gość pokazał mi tylko pieczątkę ronal, ale jak powiększysz zdjęcie to widać wybity znak ronal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie dla przykładu jest oznaczenie miejsca produkcji - made in Spain więc u ciebie też powinno być, poszukaj dobrze jak będziesz zdejmował na zimę felgi, przy okazji dobrze je wyczyścisz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się dowiedziałem, że moje Ronale były zrobione w Polsce...

Pan, który mi montował opony, powiedział że część Ronali jest robiona przez Polskiego producenta, na rynki zachodnie. Po czym to rozróżnić? Nie mam pojęcia.

Jak były robione w PL to będzie wybity napis Made in Poland.Większość Ronali jest robiona w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem identyczne wzór w fordzie mondeo w wersji ghia, ale były bez dekielków. Możesz podjechać do dealera forda.

[ Dodano: 19-03-2007, 07:44 ]

ford_19_.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz podjechać do dealera

Kupowanie dekielków u dealera może okazać się droższe niż zakup felg

Kiledyś szukałem dekli do felg renault i w serwisie zaśpiewali mi 40€ za jeden :eek: podziękowałem grzecznie i na giełdzie kupiłem po 20zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowanie dekielków u dealera może okazać się droższe niż zakup felg

Kiledyś szukałem dekli do felg renault i w serwisie zaśpiewali mi 40€ za jeden podziękowałem grzecznie i na giełdzie kupiłem po 20zł

No tak , bo tam to chyba za rozmowe z klientem też liczą :wink: Ale nie zaszkodzi sprawdzić . :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzić nie zaszkodzi tylko żeby nie kupił ze znaczkiem Ford-a
:lol::lol::lol::lol: Zdjęcie moich , które dodałem ,mają ten sam wzór tylko u mnie były śruby widoczne, dziwne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcin j, dzięki zobaczę w serwisie ale chłopaki mają rację będzie drogo i na pewno będzie znaczek forda, to by była trochę kaszana :) ale dowiem się może coś wymyślą, a tak na marginesie to dziwi mnie że taki duży dekielek jest w moim modelu, sprawdzałem na stonie Ronala to firma produkuje modele dla różnych koncernów samochodowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...