Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADP] Końcówka drążka ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich forumowiczow :hi:

Koledzy mam takie pytanie czy koncowki drazkow sa tylko dwa? I czy te koncowki sa wysoko tu przy wachaczu gornym?Pomozcie

Opublikowano

są dwie prawa i lewa, obok górnych wahaczy

Opublikowano

dokładnie tak jak kolega pisze :) pamiętaj o prawej i lewej końcówce :)

Opublikowano
  • Autor

Dzieki koledzy mam na koncowce od strony kierowcy luz tak jak by sie rozleciala.Wymieniac od razu z prawej i z lewej czy tylko ta rozwalona?A i nie orientujecie sie jakie sa koszty takiej koncowki.Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Dzieki kolego teraz wiem ze to mam do wymiany to to mi tluklo.Pozdrawiam

Opublikowano

wymieniac powinno sie obie ze wzgledu na to ze po takiej czynnosci powinienes podjechac na sprawdzenie zbierznosci...

jednak jesli ta z prawej strony jest w dobrym stanie mozesz zostawic... licz sie jednak z tym ze po miesiacu czy dwoch moze tez juz byc do wymiany a wtedy dojdzie Ci dodatkowo koszt ponownego sprawdzenia zbierznosci :)

Opublikowano

wymieniac powinno sie obie ze wzgledu na to ze po takiej czynnosci powinienes podjechac na sprawdzenie zbierznosci...

jednak jesli ta z prawej strony jest w dobrym stanie mozesz zostawic... licz sie jednak z tym ze po miesiacu czy dwoch moze tez juz byc do wymiany a wtedy dojdzie Ci dodatkowo koszt ponownego sprawdzenia zbierznosci :)

Tu popieram kolege :good:.. Zrób jak pisze :wink4:

Opublikowano

Moja rada to wymienić obydwie sztuki przynajmniej zapłacisz tylko raz za zbieżność.

Lemforder jak najbardziej TAK - tylko coś mi się wydaje że ja za niego mniej płaciłem :mysli: zapytaj kolegi TOM77 ja u Niego kupiłem.

Mamy ten sam model i rocznik - ja też miałem walnięty tylko jeden ale okazało się że nowy Lemforder różni się trochę od tego co ja miałem (uchwytem-śrubą) i który podobno był jeszcze fabryczny więc wymieniłem obydwa - zwróć uwagę u siebie jak to wygląda i czy nowy nie różni się od tego starego jak się różni to tym bardziej wymieniaj obydwa.

Opublikowano
  • Autor

Dzieki koledzy.Mam jeszcze jedno pytanie bo nie moge nigdzie znalezc.Latwo jest to wymienic czy jechac raczej do jakiegos mechanika?Ma moze ktos jakis opis wymiany?Z gory wielki dzieki :hi:

Opublikowano

można wymienić samemu jak cokolwiek kumasz, ale należało by później pojechać na zbieżność, bo na pewno nie ustawisz tego tak jak było

Opublikowano
  • Autor

Dzieki koledzy za wszystkie opinie i rady.Podpowie mi ktos czy firma DELPHI ma dobre koncowki czy w ogole ktos zna ta firme.POzdrawiama

Opublikowano

Dzieki koledzy za wszystkie opinie i rady.Podpowie mi ktos czy firma DELPHI ma dobre koncowki czy w ogole ktos zna ta firme.POzdrawiama

Znam tą firmę dobrze :)

Uważam, że nie jest zła jeśli chodzi o układ kierowniczy, choć zdarzały się przypadki reklamacji, ale wypadku amortyzatorów to już porażka-było ich bardzo wiele ;(

Opublikowano
  • Autor

Aaaa ;( bo kupilem wlasnie koncowke tej firmy facet ze sklepu polecal dlatego wzialem dal gwarancje na 24 miesiace ,okaze sie jak zaloze i po paru tysiach prz :rolleyes:ejechanych

Opublikowano

Aaaa ;( bo kupilem wlasnie koncowke tej firmy facet ze sklepu polecal dlatego wzialem dal gwarancje na 24 miesiace ,okaze sie jak zaloze i po paru tysiach prz :rolleyes:ejechanych

Nie martw się za w czasu, może nie będzie tak źle :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.