Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Sprzęgło do 1.8t

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
7 minut temu, Lukasz Stanislawczyk napisał:

330tys

To dziwne żeby dwumas był sprawny po takim przebiegu.

Opublikowano
  • Autor

Tez to biore pod uwage. Chyba wjedzie sprzeglo i dwumas z awx. Jak to napewno to.

Opublikowano
  • Autor

Kwiestia tylko jakby mogli sie wypowiedziec osoby ktore maja 1.8t po mapie na seryjnym sprzegle. Jak to sie zachowuje i jakie momenty wytrzymuje

Edytowane przez Lukasz Stanislawczyk

Opublikowano
  • Autor
7 godzin temu, bartez90 napisał:

Seryjne nowe sprzęgło z bfb spokojnie ogarnia 320nm, a nawet trochę więcej.

Drgania wskazują, że mógł polecieć dwumas, najlepiej wykonaj test dwumasu - rozpędź się do 50km/h, wrzuć piąty bieg i gaz w podłogę. Jak będą drgania to dwumas do wymiany.

Zrobilem ten test. Sa lekkie drgania ale prawie ich nie czuc. Trzeba naprawde sie skupic.

Opublikowano

No to jak sa lekkie to jeszcze nie zle. Ale predzej czy pozniej dwumas i tak sie wykonczy przy tej mocy i tym przebiegu. Kwestia moze roku jak juz lekkie drgania sa.

Opublikowano
  • Autor

Wiec skad te bicia w zakresie 2.5-3 tys obr na 4 i 5 biegu ? Sprzeglo ? Moze wstawic nowe a tarcze obic kevlarem ?

Opublikowano
W dniu 15.03.2019 o 15:31, Lukasz Stanislawczyk napisał:

Kwiestia tylko jakby mogli sie wypowiedziec osoby ktore maja 1.8t po mapie na seryjnym sprzegle. Jak to sie zachowuje i jakie momenty wytrzymuje

DSMIC, wtryski, DP i soft. Niejednokrotnie strzelałem ze sprzęgła. wytrzymało półtora roku seryjne z AVJ. Jak mechanik wymieniał na zestaw AWX to stare sprzęgło było jeszcze z 2001r a docisk był z 2007r.

Edytowane przez WYSKUN
literówka

Opublikowano
  • Autor

Dzieki @WYSKUN

Opublikowano

AVJ ma slabsze sprzeglo niz BFB

Opublikowano
W dniu 15.03.2019 o 17:49, Lukasz Stanislawczyk napisał:

Wiec skad te bicia w zakresie 2.5-3 tys obr na 4 i 5 biegu ? Sprzeglo ? Moze wstawic nowe a tarcze obic kevlarem ?

Przeciez dostales odpowiedz powyzej, czego jeszcze szukasz? jak tarcza moze powodowac takieg drgania, jezeli wystepuja drgania to cos co jest odpowiedzialne za ich tlumienie nie daje rady, a tarca drgan nie tlumi. 

 

Opublikowano
  • Autor
17 godzin temu, soul87 napisał:

Przeciez dostales odpowiedz powyzej, czego jeszcze szukasz? jak tarcza moze powodowac takieg drgania, jezeli wystepuja drgania to cos co jest odpowiedzialne za ich tlumienie nie daje rady, a tarca drgan nie tlumi. 

 

Czyli dwumas

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.