Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Check P0171 - 17536


Xborn1989

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

    Mam problem z moją kochaną audi ❤️ a mianowicie, problem pojawił się jakiś czas temu, błąd jak w temacie jest robiony dwoma vagami ale znaczy cały czas to samo a mianowicie:  "Mieszanka paliwowo-powietrzna zasilająca blok cylindrów nr 1 za uboga"

żeby zlikwidować problem została wymieniona sonda lambda, cały dolot powietrza wraz z zaworkami, filtry powietrza,  odma, pompa paliwa (padła w miedzy czasie)  ale niestety check dalej się pojawia, bardzo ciekawe jest to że check wywala dopiero po jakimś czasie czyli jak przejade jakies 60-100km, czasami nawet po 300km,  w samochodzie ciężko dopatrzeć się czegokolwiek do czego można by było się przyczepić, ( może uczucie spadku mocy ale do końca nie jestem pewny) denerwuje mnie tylko ten check wyskakujący co 100-300km,  przed tą wymianą pałiła jakieś 12l na 100km obecnie pali 8l na 100km cykl mieszany :) , już nie mam pomysłu jak się do tego zabrać,  wsadziłem już w nią jakieś 2-3tys. problem dalej się pojawia, już nie mam pomysłu na nią ;( była u dwóch mechaników, rozkładają ręce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy Ci wywróżyć przyczynę czy jak to sobie wyobrażasz?

Zacznij od podstaw, czyli logów statycznych i dynamicznych. Masz opisane co i jak z logami w dziale diagnostyka. Jest lpg?

Edytowane przez przem8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, lpg nie ma, nie jestem zwolennikiem gazu, jutro postaram się zrobić logi.

 

Edytowane przez Xborn1989
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po za tym mam vag 5053, i chyba nie da sie zapisać logów tylko je obserwować ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...