Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z MMI


KonradA4troop

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, mam problem z MMI, nie podświetla się panel, wyświetlacz a zmieniarka mruga, płyty nie da się wyjąć. Zapytałem się pewnej osoby to mam wyjąć zmieniarkę i wyjąć płytę ręcznie i jeszcze raz podłączyć, lecz jutro się do tego zabiorę. Pytanie do was jakby to nie pomogło, co się stało, co mg zrobić? dodam że przed wyjęciem działało, MMI Basic Plus, wyświetlacz nie wyświetla zupełnie nic, nawet info z klimy (temperatura itd.) wszystko jest czarne, jedyne co działa to zmieniarka w desce rozdzielczej, tzn. da się wyjąć z niej płytę. Natomiast ta w schowku mruga nawet po zgaszeniu i zamknięciu auta, jakby się zawiesiła. Proszę o pomoc.

 

PS. VCDSem sprawdzane, nie łączy się z mmi, w silnik da się wejść i wsio inne, ale w MMi nie.

Edytowane przez KonradA4troop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. już bezpiecznik wyciągałem i odłączałem na chwilę aku i nic. Dodam że konsola środkowa od mmi (wokół lewarka) wgl. nie działa, nie świeci żaden przycisk, ani nic. Wyświetlacz tak samo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej wątpię, starałem się to robić delikatnie, wygląda jakby się zawiesiła, nie chce oddać płyty. Ale posprawdzam dzisiaj jeszcze, a jak sprawdzić światłowód?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...