Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Olej w dolocie i brak mocy !

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam problem z brakiem mocy gdy rozpędzę autko do 120km/h nie ma buta dopiero jak ponownie uruchomię silnik wszystko wraca do normy lecz sytuacja się znów powtarza przy przekroczeniu prędkości 120.Drugą sprawą jest olej w dolocie powiem tak ubywa bardzo szybko po przejechaniu 1500km dolalem ostatnio litrę podejrzewam uszkodzoną turbinę lecz nie jestem pewien dla tego was pytam drodzy koledzy.

 

Opublikowano

Sprawdzić węże z podciśnienia turbo. Jaki masz przebieg, jaki olej lejesz, jaki dokładnie silnik (oznaczenie).

Opublikowano
  • Autor
9 minut temu, Langista napisał:

Sprawdzić węże z podciśnienia turbo. Jaki masz przebieg, jaki olej lejesz, jaki dokładnie silnik (oznaczenie).

260tys castrol 5w30 A oznaczenia nie znam 

 

Opublikowano

Jak długo masz ten samochód? Ile koni dokładnie ma Twój silnik? Kiedy ostatnio olej wymieniany?

Opublikowano
  • Autor
14 minut temu, Langista napisał:

Jak długo masz ten samochód? Ile koni dokładnie ma Twój silnik? Kiedy ostatnio olej wymieniany?

Jakieś 6 miesięcy 130koni 6tys temu

Opublikowano

Czy podczas tego zamulania wyskakuje check engine? Ja tak miałem jak mi wąż z podciśnienia nie trzymał..

Opublikowano
  • Autor
4 minuty temu, Langista napisał:

Czy podczas tego zamulania wyskakuje check engine? Ja tak miałem jak mi wąż z podciśnienia nie trzymał..

Nic nie wyskakuje ?

22 minuty temu, Langista napisał:

Jak długo masz ten samochód? Ile koni dokładnie ma Twój silnik? Kiedy ostatnio olej wymieniany?

Jakieś 6 miesięcy 130koni 6tys temu

Opublikowano
  • Autor

Jak kupiłem to już coś tam się sączyło ://

Opublikowano

Kurde jaka rzeźba ten egr. Na trytytkach hehe. Wężyka z podcisnienia nie ma i chyba masz zawleczke odwrotnie wsadzona bo za mocno coś ten wąż wyłazi z dolotu. Z klapy gaszacej nawet ta łapka urwana jeżeli dobrze widzę. Podejdź najlepiej do jakiegoś dobrego mechanika z tym jak pojęcia nie masz jak to ogarnąć, czy w ogóle z mapy kompa nie jest usunięty. 

Edytowane przez Lu-Gi

Opublikowano

W ogóle tam coś pomieszanie jest, przecież przy kolektorze powinny iść 3 wężyki 2 do egr a jeden do vacuum pompy o ile dobrze pamietam a tu nie widzę ani jednego. 

Opublikowano

Ściągnij rurę dopóty powietrza do turbiny i sprawdź luz wirnika turbiny, nagraj filmik i wrzuć tutaj. Powiem ci ci dalej.  Rób to jak najszybciej do jak jebnie wirnik w turbinie to się dopiero bajzel zrobi.  Wymienisz turbine razem z silnikiem

Opublikowano
  • Autor

 Do środy chyba objeździ

Opublikowano

Turbina umarła. Ściągaj jak najszybciej bo jak się urwie to będzie kłopot. 

Opublikowano
  • Autor

W środę będzie nowa ,jak myślisz zniknie wyciek oleju i czy już nie będzie spadków?Czy coś jeszcze może jej dolegac?

 

Opublikowano

Jak turbo będzie dobrze zrobione to powinno być git.  Jakby coś jeszcze fisiował  to pisz

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.