Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Problem z podłączeniem/kodowaniem zmieniarki Audi


Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam ChorusaII, kupiłem zmieniarkę do mojej A4ki B6 taką jak tutaj:

http://www.allegro.pl/item568468192_fabryczna_zmieniarka_audi_na_6_cd_jak_nowa.html

Za pomocą kabelka z niebieską kostką ISO i przejściówki-rozdzielacza podłączyłem wszystkie 3 kostki do radyjka. VAGiem dodałem obsługę zmieniarki (57-Radio / 07 Function / 01532 [zmieniarka to ostatnia cyfra +2] ). Jednak żadnych rezultatów nie widzę... Zmieniarka zostaje niepodświetlona, nie da się płytki włożyć, czyli ciągle nie jest dobrze podłączona... Co jest nie tak? Jakiś pomysł? Może zły kod ustawiłem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, czy cos wyjasnilo sie w tej sprawie? Ja tez mam zamiar podlaczyc taka sama zmieniarke i obawiam sie o podobne problemy (aczkolwiek mam radio concert II).

tak swoja droga sprawdzalicie czy wszystko jest ok z kablem laczacym zmieniarke z radiem? moze jest gdzies przerwany i nie ma dobrej "komunikacji" pomiedzy radiem a zmieniarka.

czy kabel jest seryjny, bo moze jest jakis problem z pinami (zle polaczone)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam ChorusaII, kupiłem zmieniarkę do mojej A4ki B6 taką jak tutaj:

Nie pamietam jaki dokladnie to model ale pewnie chodzi o Blaupunkt'a.

Na poczatku sprawdz czy dochodzi zasilanie (masa i +12V) - kablologie masz tutaj:

http://studio24.prv.pl/

Po podaniu +12V zmieniarka powinna sie ustawic(slychac takie mielenie), ja u siebie np nie mialem masy (koncowka przewodu sie wyrobila).

Jak masz zero reakcji to na 100% nie dochodzi Ci zasilanie, a zasilanie podlaczamy do zmieniarek zawsze na stale (czyli z akku).

Kodowanie Vag to juz sama komunikacja ze zmieniarka.

Podaj dokladnie jaki to model no i producenta to pomoge z tymi kablami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem jak to bedzie dzialalo w przypadku Navigation BNS4.1 ??

Mozliwe sa jakies problemy z podlaczeniem tego oto sprzeciku - tzn zmieniarki ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po podaniu +12V zmieniarka powinna sie ustawic(slychac takie mielenie), ja u siebie np nie mialem masy (koncowka przewodu sie wyrobila).

Tak, to było to. Masa nie stykała dobrze, a po zetknięciu zaczęło hulać :) Dzięki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!ja też mam ten problem podłączyłem zmieniarkę słychać jak mieli płytę wszystko w niej działa zabiera płyty ale nie daje sygnału do radyjka a jest na pewno sprawna tylko że wcześniej chodziła z deltą!a nie wiem czy trzeba może go vagiem zgrać bo tego nie robiłem.Macie jakieś propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...