Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Mata grzewcza do foteli s-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

z tego co dowiedziałem się w wątku "[b6 BDG] Podgrzewanie foteli - jeden nie grzeje" (http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t46192.0.html;highlight=mata+grzewcza)

nie jest to problem z założeniem maty...fotele się prosto rozkłada...tylko...

pytanie mam takie czy każda mata podejdzie do tego fotela czy one się jakoś różnią?

Opublikowano

Z ETKI wynika że są inne (przynajmniej różnią się litekami na końcu numeru).

Potrzebujesz maty: 2x 8E0 963 555 AB i 2x 8E0 963 557 AA plus okablowanie.

Opublikowano
  • Autor

ciekawe czym one się różnią od zwykłych....

Opublikowano

jeśli się różnią to pewnie mocowaniem albo wielkością. Tak myśle. Ale wydaje mi się że mata ze zwykłych foteli też powinna pasować.

Najważniejsze że masz całą instalacje w aucie do grzanych foteli bo mysle ze z tym by był większy problem

Pozdrawiam

Opublikowano

Co do rozbiórki fotela to nie jest ona aż taka prosta :disgust: fotel S-line (mata z końcówką AB) różni się tym ( od zwykłego ) że grzany jest również ten element wysuwany zaraz wrzucę fotkę tej maty (jestem po wymianie maty siedziska w fotelu kierowcy) cena 310 zł :

dsc09996.th.jpg

dsc09997k.th.jpg

Opublikowano
  • Autor

Dzięki śliczne alvaro

oj to sobie liczą ... zastanawiam się czy można zwykła wstawić, nie musi być grzane przednie wysuwany element...

alvaro te fotele to trzeba do tapicera czy da się je normalnie na części rozebrać (rozumiem ze nie tak prosto ;/)?

Opublikowano

Da się założyć tą bez wysuwanego elementu ale cena jest taka sama :gwizdanie: Da się rozebrać trzeba tylko robić to powolutku i z głową... :wink4: Wg mnie maty te przepalają się przez to że Audi ma "mechanicznie" ustawiany poziom grzania (w Mercedesie jest tak że jak ustawisz grzanie na maxa to po kilku minutach i tak się przestawia na słabsze grzanie a w Audiku jak ustawisz tak cały czas grzeje... :mysli: )

Opublikowano
  • Autor

no tak to wada...

ale wiesz można poszukać kogoś kto ma jakieś stare fotele or kopić fotele z grzaniem za 200 oba i wyciągnąć z nich maty...

Opublikowano

to maty przepalają się od temperatury,czy od czego?

Opublikowano

a podejdą do b6? :gwizdanie:

  • 1 rok później...
Opublikowano

Chyba musimy sobie założyć wątek dla B6. ALe może nam się upiecze :D

Ja mam pytanie czy do moich foteli :

aef624f193bdce89med.jpg

Podejdzie taka mata z VW ?

977443631

Wizualnie chyba pasi.

I mam prośbe żeby ktoś posiadający ETKE zerknął jaką ja tą mate potrzebuje.

Z góry dzieki.

Opublikowano

julo23 Do Twojego fotela powinna byćmata jak na mojej fotce bo jest to (niemalże) taki sam fotel jak S-linowy od B7 także widać że ta mata nie do końca będzie pasować... ;)

Opublikowano

Ja chyba potrzebuje maty o numerze:

8E0 963 555 G - siedzenie

8E0 963 557 S -oparcie

EDIT:

Jednak kolega z mi sprawdził po numerze VIN i musze mieć takie

8E0963555AB i 8E0963557N

  • 1 rok później...
Opublikowano

szukam również maty z dokładką do foteli sportowych. ktoś chce sprzedać albo ma namiary??

Opublikowano

szukam również maty z dokładką do foteli sportowych. ktoś chce sprzedać albo ma namiary??

a może dasz ogłoszenie na forum w odpowiednim dziale, że chcesz kupić?? :cool1:
Opublikowano

szukam również maty z dokładką do foteli sportowych. ktoś chce sprzedać albo ma namiary??

a może dasz ogłoszenie na forum w odpowiednim dziale, że chcesz kupić?? :cool1:

jak ty na to wpadłes??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.