Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Głośniej po wymianie poduszek silnika


Mariusz

Rekomendowane odpowiedzi

Wymieniłem poduszki pod silnikiem i skrzynią biegów stare poduszki silnika były już bez oleju wylał się z nich pod skrzynią całe zerwane kupiłem nowe ORYGINALNE zamontowałem i po odpaleniu silnika siedząc w aucie tak jakby jest troszkę głośniej niż na starych co to może być może to że nowe są twardsze. :myśli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne, nie powinno... może mechanik ruszył wydech, coś nie dokręcił... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydechu nie odkręcał w całości dźwigną silnik do góry zamontował poduchy i opuścił silnik poskręcał i to wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie wiem, wymiana poduszek nie powinna mieć na głośność pracy wpływu, tymbardziej wpływu na gorsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś sprawdzić przednią podporę silnika, nie wiem jak ona dokładnie wygląda w przypadku Twojego silnika ale ogólnie guma ograniczająca przemieszczenie silnika nie powinna nigdzie dotykać obudowy. Ja jeszcze zrobiłbym taki manewr, mianowicie poluzował poduszki i dokręcił je na pracującym silniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Vectrze B dieslu założyłem poduche od benzyny i silnik chodził jakby głośniej. nie sam silnik ale w środku wszystko bardziej sie trzęsło przez co wydawalo sie że jest głośniej. zakładając że kupiłeś dobre poduchy to chyba zostaje walnięta inna albo mechanik coś popierdzielił... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poduszki miały takie same numery jak te stare tylko w starych była jedna literka z 8D0199397A a w nowych taki sam nr tylko na końcu numeru były dwie litery i tak samo było na drugiej poduszce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poduszki co zamontowałem mają na boku poduszki na boku aluminiowym nr lewa 8D0199382AP a prawa 8D0199379AT są oryginalne mają na gumie znaczki Audi i jest kilka nr ale każdy inny tylko na starych co wymontowałem to niebyło numerów na boku tylko na gumie kilka nr tylko każdy inny czy te poduszki pasują do mojej A4 95r 1Z 90 KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak wymieniałem poduchy przy Audi 100 to jeszcze trzeba był wyosiować silnik, po założeniu było tragicznie i podjechałem do innego mechanika (specjalisty) i on mi go poprawił i jest super. Nie wiem czy takie osiowanie silnika przeprowadza się w A4.

Po wymianie poduszek, cała karoseria latała a o tym że było strasznie głośno to już nie wspomnę. Po wizycie u speca jest cichutko i nic sie nie trzęsie, pewnie u Ciebie jest kwestia ustawienia silnika, ale nie wiem, podsówam tylko pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamontowałem dwie nowe poduchy tylko teraz już od dizla o numerach 8D0199379J i 8D0199382M i też trzęsie autem i jest bardzo głośno w środku według ETKI 8D0199379J to jest lewa strona a 8D0199382M to prawa strona a na tych poduszkach co kupiłem są oba te numery ja jednej poduszce i ten co jest na prawą strone i ten co na lewą strone co jest grane i dlaczego na nowych jest gorzej niż na starych.Poduszki oryginalne i tak trzesie może ktos miał taki przypadekchyba że z motorem jest coś nie tak??? Poduszka z Prawej strony jest Ok ma nr 8D0199382AP i taka ma być na prawą strone tak mi powiedział gość w Servisie a na lewą strone ma być nr 8D0199379AQ i to są nowe oznaczenia a te z końcówką J i M to sa stare oznaczenia i one się zamieniają na AQ i AP a te z co kupiłem to wyglądało że są na prawą strone bo boczny nr był 8D0199382AP a na gumie były 8D0199379J i 8D0199382M i prawdo podobnie przez to trzęsie się wszystko w środku.Prawą zostawiłem nową a lewą zamontowałem starą i już nie trzęsie ale chce też kupić na lewą strone nową ale się boje że znów kupie i zamontuje i będzie trzęsło. [br]Dopisany: 21 Marzec 2009, 15:14_________________________________________________Proszę o opinie fachowców na temat tych poduszek?????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...