Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zimny nawiew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak wlacze zimny nawiew to z deka zapier* tzn smierdzi, co moze byc przyczyna? :?

Opublikowano
jak wlacze zimny nawiew to z deka zapier* tzn smierdzi, co moze byc przyczyna? :?
wymiana filtra przeciwpylkowego i odgrzybienie układu klimy pomoze na bank :wink:
Opublikowano

Przyczyna jest nie wlaczanie klimy przynajmniej raz w miesiacu przez co w ukladzie gromadza sie drobnoustroje i pozniej smierdzi skarpetkami :lol:

Opublikowano
  • Autor

hehe o dokladnie tak nazwalbym ten zapach :/ a jak zaczne wlaczac to zmieni sie to? :lol: bez wymiany filtrow :>?

Opublikowano
hehe o dokladnie tak nazwalbym ten zapach :/ a jak zaczne wlaczac to zmieni sie to? :lol: bez wymiany filtrow :>?
lepiej przeczyscic i pozniej uzywac jak nalezy :wink:
Opublikowano
  • Autor

hm a macie jakas instrukcje albo wskazowki gdzie znajde ten filtr ew. jak go mam wyczyscic (czym) ?

Opublikowano

filtr jest w podszybiu byl juz temat co i jak i co tam wlozyc no ale bez odgrzybiania sie nie pozbedziesz zapachu :???:

Opublikowano
hm a macie jakas instrukcje albo wskazowki gdzie znajde ten filtr ew. jak go mam wyczyscic (czym) ?
filtr sie wymienia a nie czysci :lol: a znajduje sie w komorze silnika na podszybiu z prawej strony od pasazera :wink:
Opublikowano
  • Autor

dzieki dzieki :]

Opublikowano
Przyczyna jest nie wlaczanie klimy przynajmniej raz w miesiacu przez co w ukladzie gromadza sie drobnoustroje i pozniej smierdzi skarpetkami :lol:

Nie zgodze się.Jeżdze z włączona klimą codziennie i zaczęło mi własnie śmierdzieć.Odkażanie pomaga :mrgreen:

Opublikowano
  • Autor

xxxxxxxxxxxxxx

Opublikowano

filtr pylkowy masz po lewej stronie (zdjecie 2) przy samej szybie w rogu ten czarny plastik odkrecic i tam jest taki cieki i podlozny bez problemu wymienisz powodzenia :lol::lol::lol::lol:

Opublikowano

sciagasz podszybie pozniej ten plastik na zdj 2 i masz filtr w garsci tylko pamietaj zebys zalozyl filtr w dobrym kierunku

Opublikowano

Lukas podszybie jest razem z tym plastikiem. Dopiero pod tym plastikiem masz cos w rodzaju rynienki, ktora wyciagasz do siebie, a pozniej tylko filtr.

Opublikowano
:oops: dokladnie pewnie mialem na mysli odkrecenie podszybia na poczatku ale bylem blisko bo jakby odkrecil podszybie to juz nic dalej by nie musial robic :lol:
Opublikowano
  • Autor

dzieki za wskazowki :oops: sproboje to zrobic :>

[ Dodano: 2006-05-27, 22:18 ]

dzieki chlopaki za info, rzeczywiscie ten filtr smierdzi tak jak smierdzi z nawiewow kiedy dzialaja :>

a powiedzcie mi wie ktos ile ten filtr ma centymetrow dlugosci i ile ok. moze kosztowac? :D

dsc07168.jpg

Opublikowano

39cm koszt od 20 do 68 zł

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.