-
Chiptuner w Malopolsce
co to za chip chyba chio chip
-
Chiptuning z hamownią czy bez?
co to za pomysl bez hamowni
-
[B6 AVJ] Podniesienie mocy
Aniol_sc, v-teck krakow chip i 180km
-
rozbita a4
czerwony baron, to co sie stalo 2poduszki pod silnikem, chlodnice ,nagrzewnica i tam pare takich drobiazgów :biggrin: .oles który to kupił nie ukrywał że minimum 2tys na ręke musi dostać
-
Mój rowerek :)
oj to go nie pokazuj na forum bo bede tylko na niego sie patrzył :eek:
-
Klimatronic nie grzeje
netshdw, kak kupiles niunie wymieniles plyn w chlodnicy,zdalo by sie bo tam sam gnój pewnie.Nagrzewnice przedmuchaj jak to nic nie da to do wymiany
-
Mój rowerek :)
ono rowerek cudenko.Co prawda nie na moja kieszen , no i nie ta marka fanem jestem kony :biggrin: .hamulce tarcze obowiazek choc sa znimi problemy [ Komentarz dodany przez: T-żółw: 25-02-2007, 10:19 ] mam nadzieję, że się nie pogniewasz ale wykasowałem twojego zdublowanego posta
-
[B5 TDI] żywotnosc, pytanie glownie do dlugodystansowcow
1,9tdi mozesz nastukac 500tys
-
brak podswietlenia w panelu z regulatorami nawiewu
napewno mozesz wymienic rozkrec i zobacz co jes czy zarowka czy dioda w moim byl byly zarowki 1zl sztuka
-
[ALL] Odłączenie akumulatora
umnie po odlaczeniu aku nic sie nie dzieje.Tylko do radia musze wpisac kod
-
rozbita a4
piotr1602, niestety nie wiem co bedzie 85% to klekot ale marka niewiadoma co lukseburg da :biggrin:
-
rozbita a4
autko sprzedane :biggrin: za 2tyg bedzie do sprzedania jako nie bite na allegro lub w komisie
-
rozbita a4
Raczej tak , bo na masce widać pięknie odbity słup betonowy tak to to
-
rozbita a4
Murzyn, w piecu dużo nie bylo bo to bylo 600m od v-techu ale bronilem sie przed czolówką bylo w miare dobrze jak złapałem krawęznik było po sprawie
-
rozbita a4
MorgothDBMA, powiem tyle poduszki fajna rzecz wybuchły dwie ciekawe jaka bedzie nowa niunia moze
jas
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta