Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jas

  1. co to za chip chyba chio chip
  2. co to za pomysl bez hamowni
  3. Aniol_sc, v-teck krakow chip i 180km
  4. jas odpowiedział(a) na jas temat w Lifestyle i Hydepark
    czerwony baron, to co sie stalo 2poduszki pod silnikem, chlodnice ,nagrzewnica i tam pare takich drobiazgów :biggrin: .oles który to kupił nie ukrywał że minimum 2tys na ręke musi dostać
  5. jas odpowiedział(a) na ono temat w Lifestyle i Hydepark
    oj to go nie pokazuj na forum bo bede tylko na niego sie patrzył :eek:
  6. netshdw, kak kupiles niunie wymieniles plyn w chlodnicy,zdalo by sie bo tam sam gnój pewnie.Nagrzewnice przedmuchaj jak to nic nie da to do wymiany
  7. jas odpowiedział(a) na ono temat w Lifestyle i Hydepark
    ono rowerek cudenko.Co prawda nie na moja kieszen , no i nie ta marka fanem jestem kony :biggrin: .hamulce tarcze obowiazek choc sa znimi problemy [ Komentarz dodany przez: T-żółw: 25-02-2007, 10:19 ] mam nadzieję, że się nie pogniewasz ale wykasowałem twojego zdublowanego posta
  8. 1,9tdi mozesz nastukac 500tys
  9. napewno mozesz wymienic rozkrec i zobacz co jes czy zarowka czy dioda w moim byl byly zarowki 1zl sztuka
  10. umnie po odlaczeniu aku nic sie nie dzieje.Tylko do radia musze wpisac kod
  11. jas odpowiedział(a) na jas temat w Lifestyle i Hydepark
    piotr1602, niestety nie wiem co bedzie 85% to klekot ale marka niewiadoma co lukseburg da :biggrin:
  12. jas odpowiedział(a) na jas temat w Lifestyle i Hydepark
    autko sprzedane :biggrin: za 2tyg bedzie do sprzedania jako nie bite na allegro lub w komisie
  13. jas odpowiedział(a) na jas temat w Lifestyle i Hydepark
    Raczej tak , bo na masce widać pięknie odbity słup betonowy tak to to
  14. jas odpowiedział(a) na jas temat w Lifestyle i Hydepark
    Murzyn, w piecu dużo nie bylo bo to bylo 600m od v-techu ale bronilem sie przed czolówką bylo w miare dobrze jak złapałem krawęznik było po sprawie
  15. jas odpowiedział(a) na jas temat w Lifestyle i Hydepark
    MorgothDBMA, powiem tyle poduszki fajna rzecz wybuchły dwie ciekawe jaka bedzie nowa niunia moze
  16. jas odpowiedział(a) na jas temat w Lifestyle i Hydepark
    MorgothDBMA, wpadlem w poslizg zawadzilem o kraweznik a pózniej to byl lot do góry jak batmomobil no i słup się pojawił
  17. jas odpowiedział(a) na jas temat w Lifestyle i Hydepark
    niestety nie posiadam apartu fotek brak
  18. jas opublikował(a) temat w Lifestyle i Hydepark
    witam wlasnie rozbilem moja a4 prosty dzwon w slupa brynia widziala v-piro tez. Koszt naprawy 7tys. Dlatego niunie sprzedaje i rozglandam się za nowym autkiem.Moze będzie znów a4 jeśli fundusze pozwolą
  19. ctv, wypowiadasz sie jak byś,byl najlepszym tunerem i znawcą. I wszystko wiedziaŁ. . dla mnie jest to proste jak ktos wtawil chipa i nic mu sie z autkiem nie dzieje a przejezdzil z 20tys to znaczy ze ten kto mu go wstawial zna sie na tym . I nie wazne dla mnie co to za firma.Smiejesz sie z vtechu i innych nie wiem dla czego? [ Dodano: 04-02-2007, 17:31 ] A o dobej robocie swiadczy to czy firma ma klientow czy nie
  20. a inne to konkurecja to juz sa zle najpierw zdobadz jakas wiedze,pózniej sie wypowiadaj,poczytaj ciekawe historie na sr.pl na chipowaniu sie nie znam ale wiem ze inni tez robia dobrze a nie tak jak ty uwarzasz ze tylko 4 firmy w polsce sie na tym znaja w tym twoja chlopaki smigaja z chipami vtechu i sobie chwala i nic im sie nie sypie
  21. a inne to konkurecja to juz sa zle
  22. jak chpiowac to w vtechu a godula jest drozszy :frown: a zapewniam ze bedzie taki sam programi jak w vtechu :biggrin: :twisted:
  23. gdzie sa te czujniki teperatur bo podobne zjawisko jest unie :|
  24. ja ostatni malowalem nadkole 250 za lelement koles policzyl
  25. potrzebuje mechanika ktory porobi pare zeczy w moim autku,ktos tam mi polecil warsztat na chorzowskiej podobno mechanik robil u beltowskiego robil ktos u niego swoje autko

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.