Treść opublikowana przez jas
-
Jaka żarówka świateł mijania?
lapa bosch to H7 wlasnie dzisiaj wymienialem koszt 19zl pewnie byly gdzies tanie ale kupilem w pierwszym lepszym sklepie
-
[B5 AJM] Znaczne spalanie
jestem w szoku ja ma 96 1,9 i 6,5 jak wezmie to jak klima na ful i od swiatel do swiatel sandal moze wasze nowe tak maja ale chyba tak nie powino byc
-
[ALL] Nieprawidłowe działanie nadmuchu
Witam, mam problem wyskakuje mi błąd na klimatronku 15,7 jak włanczam ogrzewanie dmuchawa wogole nie dziala jak przełącze na zimne 18c dmucha, malo berecika mi nie zwieje jak włącze kratke i nadmuch manualnie to tez dmucha czy to wina klap ze sie blokuja w jakim gdzie to moge zrobic w krakowie zeby to usunąć bo chlodne dni sie zblizaja, dzieki z gory
-
Płyn chłodniczy
dolej wody destylowanej a pozniej wymien caly plyn na G12 to firmowka albo na glikol tylko nie borygo
-
Paliwo (jakie i gdzie)
ja wlasnie mam paliwko z lotosu i autko smiga sobie bardzo dobrze
-
odbior koszulek...ocena, uwagi
wlasnie byl umnie listonosz koszulki ok mnie sie podobaja logo moze nizej ale jest ok to rzecz gustu dzieki murzyn pozdrowienia
-
SPALANIE 10 l/100 pomocy
a z gadaniem ze wiecej pali to masz racje jak sie kupuje z klimom to za wygode trzeba placic jak sie kasy nie ma to mozna kupic 126p wycia dach i jazda. ja malo uzywa bo nie lubie a nie ze wiecej pali :mrgreen: :mrgreen:
-
czy w sedanie jest oryginalny wzmacniacz??
a co z radiem jak masz orginalne to wsadzasz 2 glebokosciomierze od sufwmiarki i radyjko samo wychodzi
-
SPALANIE 10 l/100 pomocy
a ja mam klime i jej malo uzywam jak byly te upaly to z koniecznosci bo po prostu nie lubie mialem ja przez 4 lata w bylej robocie
-
jak czesto myjecie swoje auto?
jak pojade do kobiety i stwierdzi ze moja niunia jest zamiast czerwona szara albo czarna i jej chce sie myc to ja ona myje bo ja lewy jestem do roboty
-
SPALANIE 10 l/100 pomocy
mam nadzieje ze to nie v-tech ci to zrobil bo mialem tam jechac z swoja niunia teraz to juz nie wiem czy chce moze godula
-
Domykanie szyb z kluczyka
piszcie o takich ciekawostkach bo jak niunie dajeje moje siostrze zawsze zapomina domknac szybki teraz juz nie zapomni po tym bajerku z kluczykiem
-
Chce wstawic chipa
czesc chce troszke dodac mojemu skarbowi wiecej kucykow mam 110 znalazlem oferte u goduli przyjemnosc kosztuje 2000zl da to wiecej o 20km czil bedzie 130 czy sie to oplaca czy mi czegos nie sp***rza jeszcze jedna firme znalazlem kolo mnie v-tech ale tam jeszcze nie bylem nie wiem jakie maja ceny bo jak maja jej zrobic krzywde to zostawie jej 110 i dalej bede ja kochal :mrgreen: :mrgreen:
-
[B5 AFN] czy to tez zaworek n75
mam 110 kucykow z 96r do 130 idzie piekinie niunia ale pozniej to tragedia z malej gorki poszla mi 160 tylko
-
[B5 AFN] czy to tez zaworek n75
jesli to przeplywka to jaki to koszt
-
[B5 AFN] czy to tez zaworek n75
czesc przy 130km/h auto tez mi zaczyna mulic nie chce wiecej isc chybaze z gorki :mrgreen: :mrgreen: czy to ten zaworek n75 o ktorym czyytalem w innym poscie a jak tak to jaki koszt tego zaworka i czy kazdy mechanik to umie zrobic bo ja wiem w aucie gdzie jest kierownica tylko dzieki z gory zapomoc
-
Gdzie znajduje się antena?
w lewym ten od strony kierowcy rozbieralem sam tez mi przerywa radio ale wszystko mam polaczone
-
Co ile km wymieniasz olej w swoim silniku Audi TDI?
co 15tys :mrgreen: :mrgreen:
-
[B5 AFN] AUDI A4 1,9 TDi '96 co ile zmienia się olej ???
dziwny problem a niech koles zmienia nawet co 100000000km jesli stac go na remoncik ja wole co 15000km
-
zimny nawiew
filtr pylkowy masz po lewej stronie (zdjecie 2) przy samej szybie w rogu ten czarny plastik odkrecic i tam jest taki cieki i podlozny bez problemu wymienisz powodzenia
-
Podswietlenie
raczej napewno ci cos nie laczy ja nie mam tylko przy zapalnicze bo sie cos przepalilo tak wszedzie swieci
-
czy u was tez tak jest??ze slychac wiatr przez uszczelki.
tez to mam ale umnie to wina uszczelki ma malutka dziurke i
-
Kontrolka AIR BAG ....
pewno ze mozesz jezdzic mi na poczatku migala katrolka abs i ze nie mam klockow przyczyna bylo rozlaczenie kabelkow koles podpiol pod kapa i wykasowl bland
-
kupno audi a4 1,9 Tdi
ja nie szukalem a4 szukalem diselka mial byc golf ale byla a4 a potrzebowalem autko na gwalt bo do roboty nie mialem czym dojerzdzac
-
Spalanie
no ja mam tez 1.9tdi i max na krotkich(30km) trasach do roboty i z powrotem max spalil mi 6.5 kupel ma a6 z 2.5tdi i pali mu do 9max jak oczywiscie w nia depta