Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kto robił chiptuning w Godula MotorSport w Krakowie?


boban

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie jak w temacie. Mój kumpel chce sobie zachipować swojego klekocika ( Seat )1.9TDI 81 kW ( 110KM ) z 2001 roku z przebiegiem ok. 200 tys. i nie wie gdzie to zrobić. Ja mu polecam Godula MotorSport w Krakowie bo sam tam chipowałem i jestem zadowolony. Ale kolo jest z grupy "niedowiarków" dlatego proszę Was o opinie w temacie tego tunera, czy ktoś też tam chipował jakie Wasze są opinie? I jeszcze jedno ( dalej dla niedowiarka :) ), czy bezpieczne jest chipowanie tego konkretnego modelu i z "takim" przebiegiem. Ma on opinie róznej maści fachowców, że ten silnik AJM nie jest zbyt "wdzięczny" do chipowania. Proszę Was o opinie i przekonanie mam nadzieje kolegi do zachipownia i o opinie n/t Godula MotorSport, chyba że polecacie coś innego w pobliżu Zabrza - powiedzmy tak do 100 km :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Zabrza najlepiej pojechać według mnie do Wojtka Gołąbka (vel Aligator). To jest oddział Master's Tuning.

http://www.tdi-tuning.pl/kontakt_katowice.htm

Wojciech Gołąbek

Katowice ul. Gromadzka 36L

kom. 606 34 11 44

GG: 1713699

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK dzięki - a jak u niego z cenami?

Znalazlem jeszcze DigiTech Krzysztof Jamrozek to chyba też Master's Tuning?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma on opinie róznej maści fachowców, że ten silnik AJM nie jest zbyt "wdzięczny" do chipowania

bzdura :) moje malenstwo dostalo swego czasu programik i przyjelo je z otwartymi raczkami...wyniki byly bardzo zadawalajace.

W vtechu na wyjezdzie gru[powym robilismy AJM'a i wyszlo cos kolo 380Nm i 155KM z tego co pamietam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm...to lepiej niż u Goduli, ciekawe - żeby nie miał lepiej ode mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe

ciekawie będzie, jak się potem zmierzycie na tej samej hamowni.

Zresztą, to może dobry test - zróbcie to ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pre_pl, 1 pomiary mialem na maha w jastrzebiu ;) auto jambro bylo mierzone w vtechu (pomiary w porownaniu do maha to mniejsza moc ok 2% wiekszy mom ok 2%)

mi nie chodzi o rodzaj hamowni.... :twisted:

przy takich niskich mocach inercja nawet się sprawdza, choć czasem krzywa inny przebieg ma

Bardziej by mnie interesowało porównanie dwóch różnych programów, na tej samej hamowni.

Nie sądzicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hamownia to jedno - ciekawe jak bedzie na`"żywca" , czy da się odczuć odejście jednego lub drugiego? Może jakiś filmik skręcimy tylko musze go przekonać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godula jak dla mnie to zajmuje sie benzynówkami, a diesle to tak dorywczo (każdy grosz sie liczy wkońcu) musisz poszukać tunerów co robią diesle(sporadycznie benzynki) : compsport, Masters, V-tech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej by mnie interesowało porównanie dwóch różnych programów, na tej samej hamowni.

Nie sądzicie ?

moge ponegocjowac jakies darmowe hamowanko w jastrzebiu...zobaczymy. Co do teskow drogowych to niestety wydaje mi sieto niemozliwe :( Jambro nie jest typem streetfightera (z tego co go poznalem) a ja nie mam co porownywac ;/

boban, Ty juz masz ten program czy nie?? Hamowales autko??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co piszecie to dać sobie spokój z Godulą . Najbliżej - Katowice - Masters ( dwa punkty ) lub znalazlem V-tech prawie pod nosem bo w Piekarach Śląskich -

Adamczyk Bosh Service

ul. Stalowa 7

Ja swojego nie hamowałem bo wszelkie kwestie załatwiał mój kuzyn, ale z ciekawości bym to zrobił bo może mnie ładuje i wcale nie mam chipa? :( Jak tak z nim gadąlem o hamowni itd. to jakoś dziwnie mi odradzał a tym samym jeszcze bardziej mnie zaniepokoił. Tym bardziej że autko sie zbiera naprawdę nieźle a nie mam porównania z innym 115 KM, jak jeździłem kumpla 110 KM to czuc było róznice na moja korzyść. Tak więc cholera wie.

Podajcie jeśli macie orientacyje ceny takliej imprezy p.t. chipowanko. :)

[ Dodano: 04-02-2007, 12:14 ]

HEHE ale jaja przycisnąłem kuzynka, że jutro jade na hamownię i okazalo się że... wcale nie mam chipa.:(:(:( Kuzyn powiedzial, że robiąc moje autko tak mi powiedział bo sie napalałem ( a on swoja A6 wlasnie chipował u Goduli ), że mi zrobił chipa bo się bał że przy "takim" przebiegu załatwie silnik .

Tak więc NIE mam żadnego chipa w mordę. W takim razie jesli macie jeszcze cierpliwość to doradźcie cos w tej kwestii: do zachipowania dwa autka A4 115 KM AJM i Seat Toledo 1.9 110 KM od kumpla. A ja "szpanowałem" ,że mam 150KM :(:( a tu seria... Choć z drugiej strony plus jest taki że skoro teraz jestem zadowolony to po chipie powinno byc jeszcze lepiej.

Nie znane są wyroki Boskie.

[ Dodano: 04-02-2007, 14:19 ]

Jeszcze jedno - dzwonil do mnie kumpel ten od Seata i powiedział,że dzwonił do gościa w T.Górach i pytal o chipa. Gościu mu powiedział że przy przebiegu 200 tys. to by nie robił bo mu padnie od razu wał!!! a koszt naprawy to 3 tys .!!!?? Czy ktoś ma jakieś negatywne doświadczenia w tym temacie?

[ Dodano: 04-02-2007, 14:26 ]

Keżor a Ty gdzie chipowaleś w Jastrzębiu, bo widze ze w V-techu?

Ile Cię skasowali? Może jak przyjedziemy we dwóch z kumplem to jakiś rabacik zalatwisz? bo coś pisaleś o darmowym hamowanku ??:))

[ Dodano: 04-02-2007, 14:28 ]

a sorki to Murzyn z tym hamowankiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chpiowac to w vtechu a godula jest drozszy :frown: a zapewniam ze bedzie taki sam programi jak w vtechu :biggrin: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno - dzwonil do mnie kumpel ten od Seata i powiedział,że dzwonił do gościa w T.Górach i pytal o chipa. Gościu mu powiedział że przy przebiegu 200 tys. to by nie robił bo mu padnie od razu wał!!!

pierwsze słysze ! zgłoś się do kolegi V-piro i on Ci wszystko opowie <pracuje w V-techu w Krakowie> jest to człowiek zaufany i tłumaczy po ludzku i bardzo ciekawie.. jedź do V techa..będziesz zadowolony ..daleko nie masz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak robic chiptuning to tylko w prawdziwych firmach:

www.ttc.com.pl

www.tdi-tuning.pl

www.compsport.pl

innych nie widze

a inne to konkurecja :lol: to juz sa zle :evil:

najpierw zdobadz jakas wiedze,pózniej sie wypowiadaj,poczytaj ciekawe historie na sr.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak robic chiptuning to tylko w prawdziwych firmach:

www.ttc.com.pl

www.tdi-tuning.pl

www.compsport.pl

innych nie widze

a inne to konkurecja :lol: to juz sa zle :evil:

najpierw zdobadz jakas wiedze,pózniej sie wypowiadaj,poczytaj ciekawe historie na sr.pl

na chipowaniu sie nie znam ale wiem ze inni tez robia dobrze a nie tak jak ty uwarzasz ze tylko 4 firmy w polsce sie na tym znaja w tym twoja chlopaki smigaja z chipami vtechu i sobie chwala i nic im sie nie sypie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...