Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Po remoncie silnika slychac zawory


Loki1988

Rekomendowane odpowiedzi

Audi A3 1.6 akl 1999r Slychac zawory po remoncie glowicy byly wymieniane pierscienie szlif ogolnie remont silnika olej 5w40castrol 

Edytowane przez Loki1988
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze uzupełnij profil bo nie wiadomo jakiego silnika dotyczy Twój problem. Po drugie spuść tego castrola w kanał i nalej coś normalnego (nie za dobrego jeśli motorownia na dotarciu). Ten syf nie nadaje się do niczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Loki1988 napisał:

Slychac zawory po remoncie glowicy byly wymieniane pierscienie szlif ogulnie remont silnika olej 5w40castrol

I naucz się pisać po polsku. Bo szczerze mówiąc bardziej wygląda to na post bota niż człowieka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Randor napisał:

Po pierwsze uzupełnij profil bo nie wiadomo jakiego silnika dotyczy Twój problem. Po drugie spuść tego castrola w kanał i nalej coś normalnego (nie za dobrego jeśli motorownia na dotarciu). Ten syf nie nadaje się do niczego.

Kazal mi mechanik jezdzic na tym 200 300km i wymiana ale martwia mnie te zawory 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak kazał to tak zrób. 300km będzie ok. Wymień olej + filtr. Druga wymiana po 800km. Jeśli chcesz lać coś taniego to proponuje Lotos Synthetic 5w40 ale to już raczej po dotarciu. Nie używa się zbytnio olejów syntetycznch do docierania silników. Do tego celu spisze się bdb jakiś minerał 10w40 lub olej dedykowany np. Millers CRO (lekki przerost formy nad treścią).

Konsultowałeś ten hałas z gościem który wykonywał remont? Nagraj chociaż jakiś filmik bo hałas hałasowi nierówny.

Edytowane przez Randor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Randor napisał:

Skoro tak kazał to tak zrób. 300km będzie ok. Wymień olej + filtr. Druga wymiana po 800km. Jeśli chcesz lać coś taniego to proponuje Lotos Synthetic 5w40 ale to już raczej po dotarciu. Nie wiem czy to nie zabobony ale nie używa się zbytnio olejów syntetycznch do docierania silników. Do tego celu spisze sie bdb jakiś minerał 10w40.

Konsultowałeś ten hałas z gościem który wykonywał remont? Nagraj chociaż jakiś filmik bo hałas hałasowi nierówny.

Jak byl odpalany to tego nie bylo jak sie rozgrzal to zaczelo stukac pojechalem do niego powiedzial ze szklanka dostala powietrza i ze to minie ale zrobilem juz 150km i dalej jest teraz nawet na zimnym slychac 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagraj jak to stuka. Ja bym na Twoim miejscu zaczął od sprawdzenia ciśnienia oleju. Chociażby tak z ciekawości po remoncie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Randor napisał:

Nagraj jak to stuka. Ja bym na Twoim miejscu zaczął od sprawdzenia ciśnienia oleju. Chociażby tak z ciekawości po remoncie.

Teraz to juz nawet nie rowno pracuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedź do gościa i powiedz, że zamiast być lepiej jest coraz gorzej. Odstawiasz mu auto i nic Cię nie interesuje skoro robił kapitalkę. Ma być dobrze i koniec. We własnym zakresie sprawdź ciśnienie oleju i kompresje po dotarciu (u kogoś innego).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Randor napisał:

Jedź do gościa i powiedz, że zamiast być lepiej jest coraz gorzej. Odstawiasz mu auto i nic Cię nie interesuje skoro robił kapitalkę. Ma być dobrze i koniec. We własnym zakresie sprawdź ciśnienie oleju i kompresje po dotarciu (u kogoś innego).

Ale czy to cos powaznego te cykanie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to coś poważnego ale może skończyć się poważnie. Może szklanka się zawiesiła. Ja bym tak raczej nie jeździł. Szczególnie po wywaleniu siana na kapitalke. Odstaw gościowi te auto i niech robi z tym co chce. Po odbiorze jedź do innego warsztatu i skontroluj co wyszło z tego całego remontu (chociaż ciś oleju i sprężanie). Nikt tu raczej nic innego nie wymyśli.

Edytowane przez Randor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Randor napisał:

Nie wiem czy to coś poważnego ale może skończyć się poważnie. Mozę szklanka się zawiesiła. Ja bym tak raczej nie jeździł. Szczególnie po wywaleniu siana na kapitalke. Odstaw gościowi te auto i niech robi z tym co chce. Po odbiorze jedź do innego warsztatu i skontroluj co wyszło z tego całego remontu (chociaż ciś oleju i sprężanie). Nikt tu raczej nic innego nie wymyśli.

Dobra dzieki za odp i pomoc dobte piwko leci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...