Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem z otwieraniem/zamykaniem szyb

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

posiadam b6 , 2.o FSI z 2002r.

I ostatnio pojawil sie problem ze nie moge otworzyc szyby od kierowcy.

wymienilem silniczek I dalej problem nie zostal rozwiazany.

po rozkreceniu przelacznika nie zauwazylem nic niepokojacego.

Dodam jeszcze ze przestalo mi w ogole dzialac otwieranie/zamykanie szyb z pilota.

mial ktos moze taki przypadek albo orientuje sie gdzie jest problem?

Opublikowano

kable w przelotce gumowej sprawdzone - 99% problemów z niedziałającymi szybami spowodowane jest połamanymi kablami w przelotkach między drzwiami a budą

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Kable w przelotce sprawdzone.

Faktycznie byly popekane wiec je "odnowilem", na koniec sprawdzilem wszytsko miernikiem i poskladalem w kupe.

Niestety problem nie zniknal.... czy po wymianie silniczka szyby nie trzeba go jakos programowac?

czytalem o przytrzymywaniu otwierania szyby i wciskaniu otwierania drzwi w pilocie ale rowniez nie pomoglo.

Dziwne ze otwieranie szyb z pilota nie dziala....

Opublikowano

podłączałeś auto pod komputer?? za szyby odpowiada moduł komfortu, więc może w nim trzeba szukać przyczyn awarii oraz można by jednak podmienić panel z przyciskami

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 6.06.2019 o 03:57, Destructdoctor napisał:

Kable w przelotce sprawdzone.

Faktycznie byly popekane wiec je "odnowilem", na koniec sprawdzilem wszytsko miernikiem i poskladalem w kupe.

Niestety problem nie zniknal.... czy po wymianie silniczka szyby nie trzeba go jakos programowac?

czytalem o przytrzymywaniu otwierania szyby i wciskaniu otwierania drzwi w pilocie ale rowniez nie pomoglo.

Dziwne ze otwieranie szyb z pilota nie dziala....

Powiedz mi jak to zrobiłeś? Drzwi były zdjemowane? Czy obudowa drzwi i potem ta guma łącząca drzwi z budą, nie działa mi regulacja szyb i światła w prawych drziwach i chce sie za to zabrać, ale nie wiem jak ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Cześć, no i udało się jakoś ogarnąć te szyby? Mi własnie kilka dni temu stało się to samo tyle, że nie opuszcza się w ogóle szyba z prawej strony. No i domykanie z pilota również siadło

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.