Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1.8t BFB Proszę o analizę logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, zrobiłem niedawno logi i zwracam się z pytaniem o jakieś informację czy nie dzieje się coś złego ?‍♂️

Z powracających błędów
- Niska efektywność katalizatora
- problemy z łącznością termostatu (ale to raczej nie wpływa na pracę silnika)

Robiłem logi już jakiś czas temu, ale wiem że nie do końca była wtedy sprawny DV

grudzień
002+033 - http://vaglogi.pl/log-002_033_4bCCrxs.html
003+020 - http://vaglogi.pl/log-003_020_o60YUVm.html
115+118 - http://vaglogi.pl/log-115_118_t62Om.html

w międzyczasie wymieniony DV i eżektor, który kiedyś był już klejony i uszczelka w grodzi do serva

maj (aktualne)
002+033 - http://vaglogi.pl/log-002_033_Kks0t3D.html
003+ 020 - http://vaglogi.pl/log-003_020_M8b29M.html
115+118 - http://vaglogi.pl/log-115_118_hQxtg62.html
011 ?  - http://vaglogi.pl/log-011_007_h9N58tg.html

Na coś zwrócić uwagę, coś niepokojącego może widzicie i gdzie szukać przyczyny?
Pozdrawiam

Edytowane przez 3r4

Opublikowano

W zasadzie nic sie nie zmieniło od poprzednich logów, w obu przypadkach niedoładowuje turbina i tym trzeba by się zając, zrób loga 118 z odpieta wtyczką n75, wywal kata jeśli i tak masz błąd, wpłynie to pozytywnie na logi i dynamikę auta.

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 4.05.2019 o 09:24, Łukasz13 napisał:

W zasadzie nic sie nie zmieniło od poprzednich logów, w obu przypadkach niedoładowuje turbina i tym trzeba by się zając, zrób loga 118 z odpieta wtyczką n75, wywal kata jeśli i tak masz błąd, wpłynie to pozytywnie na logi i dynamikę auta.

Hej trochę czasu zeszło, na wszelki wypadek powtórzyłem cały komplet :)

002+033 - http://vaglogi.pl/log-002_033_5jMT09.html
003+020 - http://vaglogi.pl/log-003_020_6GD6Y0P.html
115+118 - http://vaglogi.pl/log-115_118_Ei4127o.html
115+118 (n75) - http://vaglogi.pl/log-115_118_ZRkaK7p.html

Opublikowano

Trochę stuków, jak świece, kata wywalałeś/sprawdzałeś? Po odpięciu n'ki za mało wskazuje więc pasuje podkręcić sztangę wg.

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Mały bump

Mam wrażenie, że auto słabo się zbiera. Niedawno walczyłem z n75 (zakleiło się trochę i jest nowe). Później była nieszczelność przy fmicu

Statyczne:
http://vaglogi.pl/log-032_1P7AT.html
http://vaglogi.pl/log-002_033_5v7JwW.html
http://vaglogi.pl/log-090_093_OCT7Pw.html


Dynamiczne:
http://vaglogi.pl/log-003_020_9qs2P2Q.html
http://vaglogi.pl/log-002_033_sMvCRn9.html
http://vaglogi.pl/log-115_118_vqnUAQ.html


Błąd:
-


93 był wymieniany łańcuch i napinacz i zmieniło się z 4 na 6 ale to i tak pewnie pasek jak już

Opublikowano

Turbo trochę niedoładowuje.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.