Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Regeneracja sterownika ABS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, 

Jeśli się źle podpielem to z góry przepraszam i proszę o przekierowania na odpowiedni dział ale myślę że jest ok. 

Problem :

-swiecaca się kontrolka absu w parze z czerwonym wykrzyknikiem na desce. 

Diagnoza :

-walniety sterownik ABSu, tak przynajmniej pokazało na odczycie błędów u mechanika a było to dwukrotne podejście z odczytem. 

Rozwiązanie :

- zakup odpowiedniego sterownika po nr.ser.

-wysyłka do fachowców którzy się tym zajmują 

- naprawa na własną rękę i tu pytanie mam. Jeśli ktoś kiedys spotkał się z podobnym problemem u siebie to prosiłbym o pomoc i diagnozowanie tego co wg. mnie jest do przelutowania. Oczywiście kilka filmów instrukarzowych jest i można wyłapac na sieci ale wolałbym się podeprzec opinia/wiedzą miłośników a4 b5 którzy działali coś w tym temacie na własną rękę i wyszlo z  powodzeniem. 

PS. Błędów już nie odczytam ponieważ sterownik leży przedemna a oto jak wygląda jego Czerwoną strona mocy. 

 

Dziękuję za przeczytanie i pozdrawiam. 

15569821528031483370529.jpg

1556982204015806368133.jpg

1556982261760512134642.jpg

Edytowane przez diegork

Opublikowano

Jeżeli nie masz dużej praktyki w lutowaniu, porządnej stacji lutowniczej i pewnej ręki to rada ode mnie: nie ruszaj bo już nikt tego nie naprawi. 

Opublikowano

Ktoś z forum je naprawia? Też mam jeden do ogarnięcia. Ja np. nie mogę w ogóle połączyć się vagiem ze sterownikiem. ABS nie działa i jest wykrzyknik na fisie.

Opublikowano
  • Autor
38 minut temu, Randor napisał:

Ktoś z forum je naprawia? Też mam jeden do ogarnięcia. Ja np. nie mogę w ogóle połączyć się vagiem ze sterownikiem. ABS nie działa i jest wykrzyknik na fisie.

Niewiem czy z forum ktoś naprawia ale jak wpiszesz w sieci naprawa ABS to głównie wyskoczy taki adres

http://eltronic24.pl.  

Oni się tym zajmują, podobno opinie są pochlebne, zastanawiam się czy im właśnie tego nie zlecić ale póki co jeszcze czekam na jakiś konkretny odzew bo z tego co mi się wydaje są do przelutowania 2 piny które się szczególnie wyróżniają. 

Pozdrawiam. 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Sterownik ABS  wyszukany na necie , dobrany po tych samych sn  pod nr.pompy 111AM  - działa .

Nie wymaga to specjalnego kodowania tudzież adaptacji.

 

Temat do zamkniecia.

Dziekuje TYm co odpowiedzieli  na moje zapytanie .

 

Pozdrawiam .

Opublikowano

Ile wyniósł Cię sterownik?

Opublikowano
  • Autor

80 dych z przesyłką .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.